Powiekszone wezly chlonne szyi i inne problemy,

napisał/a: Tata15 2011-12-30 15:44
Witam forumowiczow,
szukam pomocy ,moze ktos by mi tu pomogl bo na innym forum niestety nie mam odpowiedzi a pojawil sie nowy problem,
otoz chodzi o mojego 4,5letniego synka, jakis czs temu zauwazylam ze ma powiekszony wezel chlonny na szyi ,jest spory gdyz mu tak jagby wystaje wdac go i bardzo,rowzniez ma poty nocne, poszlam z synkiem do pediatry pani doktor pow ze rowniez ma powiekszony wezel po drugiej stronie, wytlumaczylam Pani doktor ze dziecko sie poci w nocy,skarzy sie na bol brzuszka(dodam ze mial robione wyniki moczu i kalu na pasozyty wuyszly dobrze)zauwazylam ze jak dziecko boli brzuszek to tak jagby mial go twardego, rowniez bylismy u pani laryngolog gdyz dziecko mialo czesto chore gardlo i nie bylo zadnej przyczyny,p.laryngolog stwierdzila ze nie widzi przyczyny ze stony laryngologicznej,
czekamy na wyniki morfologi z rozmazem, dodam ze od wczoraj dziecko dostalo jakiejs wysypki na kolanach i lokciach oraz pupci mowi synek ze go to nie swedzi tylko nieraz zaboli jak dotknie sie,wezel ten wystajacy rowniez go nie boli,dziecko nie ma goraczki tylko nie raz oslabienie.
Bardzo prosze o jakas rade,pomoc co to moze byc,pisze w tym dziale gdyz nie wiem gdzie juz moge szukac pomocy.matwie sie ze to moze byc cos zlego
Dziekuje z gory
napisał/a: Tata15 2011-12-30 18:22
Witam i by mogl mi ktos cos poradzic,pomoc.martwie sie streasznie
napisał/a: Tata15 2012-01-02 20:24
Witam ponownie, mam nadzieje ze ktos mi odpowie, niestety doszly nowe problemy z synkiem dostaje goraczki 37,6 ,rowniez ma suchy kaszel,bylam z dzieckiem na ambulatorium ale osluchowo czysto,odebralam dzis wyniki wygladaja dobrze oprocz RDW jest minimalnie za wysokie.Bardzo prosze o jakas rade,niech ktos mi pomoze