Powiekszone migdaly

napisał/a: redsik 2011-03-20 20:13
Witam prosze o pomoc bo juz niedaje rady. Problem z gardlem i migdalami mam juz od okolo 2 miesiecy na poczatku byla chrypa dosc uciazliwa bagatelizowalem objawy z mysla ze samo przejdzie mylilem sie od jakiegos miesiaca mam powiekszone migdaly i wezly chlonne gardlo caly czas przekrwione i czerwone ,prawy migdal widoczny po otworzeniu buzi na lewym zauwazylem jakas biala plamke.Lecze te gardlo juz gdzies od miesiaca najpierw lekarz ogolny antybiotyki bioparox,azitrox pozniej skierowanie do pana laryngologa ktory spojrzal mi w gardlo powiedzial ze brzydko wyglada i przepisal antybiotyk taromentin po nim takze zero poprawy udalem sie drugi raz do laryngologa tym razem znow spojrzal w gardlo i rzekl Paciorkowiec przepisal kolejny antybiotyk tym razem ospen 1500 i flucofast oraz plyn do plukania jamy ustnej dentosept. Kuracja ma trwac 2 tygodnie narazie jestem po 7 dniach brania lekow i duzej poprawy nie zauwazylem moze tylko mniejsza wydzielina spywajaca jakby z prawego migdala.Czy laryngolog moze stwierdzic tylko po spojrzeniu w gardlo bez zadnego wymazy z gardla ze to Paciorkowiec. Dodam jeszcze ze mialem robione wyniki krwi morfologia i ob i wyszly w normie. nieboli mnie glowa niemam goraczki tylko te gardlo i migdaly co mi jest pomocy.