powiększone jądra

napisał/a: Arieltol 2010-08-07 12:59
Wcześniej zamieściłem tu temat o tym że mam powiększone jądra(oba)... Pobolewają mnie... I moszna prawie cały czas jest skórczona(tak jak w przypadku zimna)... Byłem z tym u lekarza i powiedział że to zapalenie... Przepisał mi Nurofen Forte i Altacet... Lecz teraz czuje jeszcze pod jądrami coś na stylu miękkiego chudego sznurka albo coś w tym stylu... Mogę to przemieścić i myślę że właśnie to jest skutkiem tego wszystkiego... Co to może być...??
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-08-07 20:03
Na jakiej podstawie była postawiona diagnoza? Miałeś USG?
napisał/a: Arieltol 2010-08-07 20:32
Nie nie miałem USG... Jutro się chyba na pogotowie wybiore... Bo mi się to nie podoba...
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-08-08 09:02
Ale to był lekarz urolog?
napisał/a: Arieltol 2010-08-08 13:50
To był normalny lekarz rodzinny... Dziś byłem na pogotowiu i jutro jade do chirurga...
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-08-08 20:04
A co dokąłdnie Ci powiedzieli?
napisał/a: michal1985 2010-08-21 14:53
a ja mam takie pytanie w zeszla niedziele obudzilem sie w nocy ze spuchnietym prawym jadrem,oraz z bólem jaki temu towarzyszył.nastepnie w poniedzialek udalem sie do urologa który po obejrzeniu ,oprzyjoł mnie na oddział .diagnoza:ostre zapalenie najadrza.po 9 dnia spedzonych w szpitalu podczas ktorych bylem leczony antybiotykami w kroplowkach obrzek jadra z minimalizowal sie,ból minoł,chociaz gdy jestem na nogach dluzej niz 5,10 minut to czuje delikatny ból,ale sadze ze to przez to ze jadro jeszcze niejest takie wielkosci jak powinno i to wszystko ciązy.wyszedlem ze szpitala dostalem antybiotyki i za tydzien na kontrole do lekarza.moje pytanie brzmi czy mozna sie kompac np. w basenie ?czy nie rodzi to problemów z tym zwiazanych,ze moge pogorszyc moj stan?prosze o odpowiedz jesli sie ktos orjentuje.dzieki