Powiększenie ust, aquamid

napisał/a: Mariane 2006-07-08 12:22
MOge opowiedziec wszystki zainteresowanym o przebiegu ostrzykiwania, polecić lekarza, oraz poruszyc kwestie związane z tym rodzajem zabiegu.
Aquamid mam w ustach od roku Obecnie 3 ml w górnej i dwa w dolnej.
Ostatnie 3 dwaki podawal mi Dr Broma i to własnie z efektu po tym lekarzu jestem najbardziej zadowolona
Jesli ktos ma jakies pytania jestem w stanie rzeczowo na nie odpowiedzieć.Gdyż rozumiem forumowiczki któe zamierzają to wykonać, sama szukałam przed rokiem jak najwięcej iformacji o tym.
Pozdrawiam
napisał/a: Brzoza 2007-07-25 22:11
Takie pierwsze pytanie, to czy jestes zadowolona? Czy cos sie zmienia z czasem? Na ile starcza jedna ampulka. Ja marze o powiekszeniu ust i nawet mam kase, ale rodzina i chlopak strasznie mnie naciskaja zebym tego nie robila. Ze to niebezpieczne i wogole. Ale chyba ich nie poslucham :) Cieakwa jestem twojego zdania. Pozdrowka Brzoza
napisał/a: PIA 2007-07-29 09:54
witam ,czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat kwasu hialuronowego,czytałam że jeśli się nie chce na stałe mieć efektu to na okolo 10miesięcy to polecają to,mam małe i wąskie usta i muszę coś z tym zrobić pozdrawiam
napisał/a: Surgeon 2007-08-14 16:00
Witam.
Tak to prawda ze jezeli osoba chce miec efekt na kilka mc to moze uzyc tego tupu kwasow.Na rynku jest troche dostepnych produktow tego typu.Pozdrawiam.
napisał/a: Primama 2007-11-04 23:16
Witam Mariane.
Czy mozesz napisać ile zapłaciłaś?
Pozdrawiam
napisał/a: aneczka9 2008-01-03 02:23
Marianno!!! Co ty polecasz???!!!
Przeciez to skandal swiata, aquamid to paskudny preparat , ktory na przykladzie mojej kolezanki wiem ze spoweodowal ,, wedrowanie preparatu"i bolesny dotyk w okolicach wstrzykniecia. Moj przyjaciel lekarz ktory pracuje w Holandi od 10 lat, informowal mnie abym tego nie zrobila , gdyz w krajach Uni na zachodzie o dosc duzej swiadomosci i odpoiedzialnosci lekarzy wycofano z obrotu powyzsza substancje.
Tylko Polska ciemnogrod i oczywiscie chec zarobienia lekarzy dalej proponuje ta ,,trucizne"
Przepraszam za tak ostry osad,
ale mam spore doswiadczenie i przebywam w srodowisku gdzie uroda i ciagle poprawianie jej ,to jak pasta do zebow,
powoduje to paraliz w niektorych przypadkach a nawet natychmiast trzeba to usonac bo sa interakcje
Osobiscie, wspolczuje osoba ktore maja w sobie aquamid...
napisał/a: Szypula 2010-09-20 11:01
Dlaczego jest to twoim zdaniem takie szkodliwe? Aquamid składa się przecież w 97,5% z wody i w 2,5% z poliakrylamidu. Nie znam nikogo kto robił zabieg aquamidem, ale słyszałam że to trwała metoda powiększania na przykład ust i że jest popularna ze względu na długotrwały efekt. Czy wiele się to różni w od kwasu hialuronowego? Chodzi mi o efekt. Sam kwas występuje naturalnie w organizmie, więc chyba nie jest szkodliwy? Ja gdybym się decydowała to raczej na kwas hialuronowy i na pewno i sprawdzonego chirurga. Stawiam na dr Preibisza z IQ Medica, bo ma ogromne doświadczenie i jest jednocześnie dermatologiem.
napisał/a: kryspek 2010-10-26 21:20
Ja rekomenduje koleżankom zastosowanie preparatu Princess Volume - totalnie bezpieczny, dostał w tym roku tytuł "Perła Dermatologii 2010". Tak mi dr Migała robiący zabieg argumentował. I po pół zastosowania nie widzę żadnych skutków ubocznych. Tego typu preparaty są fajnie wchłanialne i choc co kilka do kilkunastu miesięcy trzeba uzupełnić to są bezpieczne dla organizmu.
madzixx
napisał/a: madzixx 2010-12-28 14:34
Też mogę zarekomendować Klinike Sferę (zasłyszane opinie), byłam na www ich i faktycznie jest ten preparat jako perła dermatologii, czytałam dalej o tym, opinie kosmetologów, specjalistów od med.estetycznej-przychylne.
napisał/a: look 2011-08-04 19:53
Ja natomiast miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy i jestem bardzo zadowolona z efektu .Nie było żadnych skutków ubocznych .Mam pełne usta ,takie jakie zawsze chciałam mieć .Zabieg miałam robiony w Centrum Chirurgii Plastycznej,u dr.Moniki Grzesiak.Już nie muszę wydawać tyle pieniędzy na szminki czy błyszczyki powiększające usta .
napisał/a: ania198011 2012-01-25 21:24
podobnie jak poprzedniczka poprawiłam i powiększyłam usta kwasem hialuronowym - bezboleśnie, 10 minut, znieczulenie jak u dentysty, usta prócz powiększenia nabierają ładnego koloru. Jedyny mankament - efekt mija z czasem i zabieg trzeba powtarzać. Gdyby ktoś szukał dobrej kliniki na śląsku polecam szczerze med estetica www.medestetica.com.pl
napisał/a: dzolantaon 2012-05-08 10:14
Mam pytanie dotyczące powiększania ust kwasem hialuronowym. Jak długo to się utrzymuje oraz czy u was efekt był w 100% zadowalający? Jeszcze jednak kwestia, czy ktoś może polecić jakiś gabinet w Warszawie (sprawdzony), gdzie można wykonać taki zabieg u sprawdzonego specjalisty?