Poważny problem z poceniem ciała!

napisał/a: KAMIL1994 2013-11-12 17:33
Witam wszystkich .
JUŻ NIE WIEM JAK MAM SOBIE Z TYM PORADZIĆ
MAM 19 lat , strasznie się pocę ciągnie się to już ok. 1,5- 2 lat tak wywnioskowałem,
na początku nie dawało się to bardzo we znaki, sądziłem ze to przejściowe ale teraz jest tragedia
Mój organizm tak jak by wydalał cały czas pot, nie da się z tym funkcjonować
Nie chodzi o pocenie przy wysiłku siłownia (na którą chodzę) itp. pocę się na okrągło(założe świeżą koszulke i po chwili pod pachami jest mokra,stopy dłonie wszystko - co za tym idzie nieprzyjemny zapach )
W stresujących sytuacjach to już wogóleee;(
Robiłem badania krwi moczu podstawowe jest niby ok. tarczyca,cukier,serce, ok.
Moje ciśnienie jest z tego co zauważyłem wysokie wacha się miedzy 190-100 ,170-105,155-110 ;(
Mam ciągle zatkany nos jedna dziurka częsciej prawa ,lecz przechodzi niekiedy na lewą w momencie gdy położę się na boku (tak jak by krew przepływała i zmniejszała się małżowina nosa,po kąpieli zauważyłem ze zatyka mi się nos.
Oczywiscie sugerowałem się że to wydzielanie potu może być spowodowane nosem ,tym że jest lekko skrzywiony i zatkany lecz laryngolog nie stwierdził aby to było przyczyną .
Nie wiem jakie badania robić i jakie kroki podjąć aby dojść do sedna sprawy-przyczyny,do jakich lekarzy sie udać o pomoc
Zauważyłem, że podczas gdy np.piję alkohol to jakby ta przypadłość zanika ,nie czuję tego problemu jestem suchy .
Czy przyczyną może być : krew -coś z nią?
Może będzie to wskazówką do postawienie diagnozy..
Bardzo proszę o pomoc ,jestem załamany szukam pomocy w internecie ;/
napisał/a: quanna 2013-11-22 16:58
Witaj, dobrze Ciebie rozumiem, bo mam ten sam problem co Ty i nie wiem czy da radę się to wyeliminować całkowicie raz na zawsze, ludzie mogą Ci różnie radzić, ale żadne kremy, płyny i antyperspiranty nie pomogą. Nie wiem skąd jesteś, ale mogłabym Ci zaproponować zabiegi jonoforezy, używam tego i jedyne co pomaga, ale tylko na stopy, dłonie i pachy, a niestety muszę dzielnie trwać jak twarz czy plecy mi się pocą i tak dużo, że tyle pomaga, te zabiegi są mało znane i raczej nikt o nich nie wie, lekarze też załamią ręce. Ja kupiłam sobie tą maszynkę do jonoforezy, jest droga bo kilka tysięcy, ale wyjścia nie miałam: / a zabiegi gdzieś w Polsce, dosyć drogie, bo w granicach 250-350 zł za jeden raz, a musisz zrobić serię 12 zabiegów i raz w tygodniu powtarzać by efekt się trzymał. Jakbyś był z okolic Kołobrzegu to możesz pisać na mój e-mail: anah@onet.pl, moglibyśmy się dogadać jakoś, a jak ktoś nie wierzy czy nie wiem co pomyśli to radzę szukać szczęścia dalej i powodzenia jak wyjścia innego nie ma;)