Poważny problem z penisem

napisał/a: Konrad25 2011-05-29 18:20
Witam, na początku sorki że wyskakuje z taką sprawą na forum publicznym, no ale moja rozpacz sięga zenitu.

Może zacznę od samego początku, kilka miesięcy temu zauważyłem że niepokojące zaczerwienienie mojego penisa i łuszczenie się napletka, więc udałem się z tym do lekarza, lekarz przypisał mi maść betnovante n.

Jednak ta maść wcale nie pomogła wręcz przeciwnie, po zużyciu całej tubki napletek zaczął pękać i pojawił się biały osad na penisie, więc znów udałem się do lekarza, tym razem lekarz zdiagnozował grzybicę penisa, przepisał maść pimafucort i skierował do dermatologa.

Po zużyciu tubki pimafucort odwiedziłem dermatologa, który zdiagnozował prawdopodobnie grzybicę i przepisał mi Orungal, po zużyciu całej paczki (28 tabletek) orungalu, problem dalej nie ustąpił udałem się więc do kolejnego lekarza który przepisał mi dodatkowo dużą paczkę Ketokanazolu również nie pomógł, próbowałem również clotrimazolum i dalej mam ten sam problem.

Odwiedziłem również jednego z najlepszych urologów w Krakowie w prywatnej klinice ars medica, który nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości i również przepisał mi maść pimafucort i moczenie małego w rumianku.

Dodam że zrobiłem również badania na choroby weneryczne kiła, hiv etc.

Mój problem wygląda następująco, na penisie zauważalny jest biały nalot, coś jakby skóra się łuszczyła, zmienił on również kolor na ciemno brązowy (mam jasną karnację skóry) po stosunku czy tam masturbacji skóra na napletku i żołędziu łuszczy się i pęka, oraz trudniej schodzi z żołędzia, prawdopodobnie ze względu na opuchliznę.

Poprostu dramat, nie śpie po nocach, z dziewczyną już prawie nie sypiam, przez co nasz związek się sypie.

Może ktoś miał podobny problem, proszę o pomoc.

Moje Gadu gadu: 35825118

Pozdrawiam Konrad.
napisał/a: wikam2 2011-05-29 18:50
Linki wysyłaj na pw zainteresowanym (odpowiadającym) Twoim problemem. Na forum nie wolno umieszczać zdjęć czy linków do zdjęć zawierających intymną część ciała.
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-29 18:55
A miałeś badania wykonywane w kierunku chlamydii?

A czy odczuwsz pieczenie? czy masz problemy z pieczeniem cewki kiedy oddajesz mocz? czy zauwazyłes jakiś nietypowy wyciek z cewki moczowej? bo to co opisujesz faktycznie moze byc powodem grzybicy tym barzdiej łuszczenie naskórka opuchlizna czy odczuwazs swędzenie?
napisał/a: Konrad25 2011-05-29 19:12
Nie odczuwam żadnego pieczenia itp, swędzenie jest odczuwalne po stosunku gdy skóra napletka popęka, żadnych niepokojących wycieków.

Co do chlamydii nie jestem pewien, wiem że takie badanie robiłem niecałe dwa lata temu i nic nie wykryto.

moja sprawa jest o tyle skomplikowana że obecnie przebywam za granicą i nie mam jak skonsultować się z moim lekarzem, wracam dopiero we wrześniu...
napisał/a: piotrosiama 2011-05-29 19:17
Stosujesz prezerwatywę ?
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-29 19:23
Wydaje mi sie ze to moze byc jednak grzybica czy miałes wogóle jakies robione badania ??od jak dawna odczuwasz te dolegliwosci?
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-29 19:26
Grzybica jest bardzo upierdliwą chorobą,czasami cięzką i długotrwałą w leczeniu,czy podczas leczenia odbywałes stosunki z partnerką bez zabezpieczenia?
napisał/a: Konrad25 2011-05-29 19:28
od około dwóch miesięcy, lekarz również podejrzewa grzybicę, nie robiono żadnego wymazu, jednak myślę że po takiej dawce prochów problem powinien zniknąć, a tu dalej
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-29 19:32
Ja tez stawiam na grzybice dlatego pytałam czy podczas leczenia odbywałes stosunki bez zabezpieczenia? -bo to tez moze prowadzic do nawrotów choroby bo byc moze partnerka jest powodem zakazania Ciebie
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-29 19:34
Jak długo trwała twoja kuracja??
napisał/a: Konrad25 2011-05-29 19:38
Coś około dwóch miesięcy 2 tyg betnovate, 2 tyg pimafucort, 3 tyg orungal i na końcu Ketokanazol i clotrimazolum
napisał/a: ~Anonymous 2011-05-29 19:44
Wiesz grzybice trudno czasami szybko wyleczyc ,przydałoby sie zrobic badanie mykologiczne z mykagramem wtedy badanie powiedziałoby nam z jakim grzybem mamy doczynienia+mykagram czyli odpowiedni antybiotyk na dany rodzaj grzyba,w tym czasie trzeba zachowac szczególna higiene no i wstrzymac sie ze współzyciem na czas całkowitego wyleczenia bo problem moze tu tkwi,a czy partnerka skarzy sie na jakies dolegliwosci??