Poważne problemy zdrowotne

napisał/a: sempajers 2016-02-19 21:33
Witam prosze o pomoc bo sie juz poddaje
3 miesiace temu mialem przepisane leki na zapalenie prostaty i wiec tak bralem w ciagu 24h w takiej kolejnosci :
alfa blokery (tamsulosyna) sildenafil wieczorem i z rana przez 4 dni majamij lek przeciwzapalny
i po 2 dniu zaczynalem dostawac potliwosci zle samopoczucie i z kazdym dniej bylo gorzej doszly problemy ze wzrokiem snierzenie optyczne dziwny posmak w ustach po tygodniu rozlozylo mnie totalnie stan podgoraczkowy 37.1 uczucie jak by mi wypalalo caly organizm od srodka piekly mnie nawet oczy bole glowy problemy z koncentracja praktycznie lezalem spac nie moglem bardzo dlugo pieczenie tej prostaty caly czas potem ktoregos dnia nagle co mi strzelilo w glowie jak by nie wiem organizm przestal walczyc i na prostacie czy penis tez czolem jak by sie wszystko rozluznilo wykonalem multi badan wykrylo tylko w gardle candine grzyba bralem flucofast przez miesiac potem przestalem ale nadal rozluznialy mi sie tkanki tak jak by na prostacie systematycznie przez 3 miesiace stan sie pogarszal na ta chwile mam impotencje czuje drgania miesni w roznych miejscach (albo rozluznianie) strzela mi w oczach systematycznie cos przez co wzrok sie tez pieprzy sam juz nie wiem czy jak padnie system immunologiczny to badanie ob czy crp cos wykryje ? zrobilem juz wszystkie badania crp dobre ob dobre morfologia dobra borelioza dobra wymazy z gardla dobre itp. nie wiem co robic wszystkie badania sa dobre a ja sie sypie i nie wiem czy za 2 tyg w szpitalu nie wyladuje albo szybciej najbardziej boje sie o wzrok jakies porady?
napisał/a: joannanr1 2016-02-20 21:11
Jakie badanie na boreliozę robiłeś?Miałeś kleszcza?
napisał/a: sempajers 2016-02-21 13:04
nie nie widzialem zadnego kleszcza robilem igg i igm
wynik igg 5.0 wynik ujemny do 10
igm 15.9 wynik ujemny 18
to sa dosc dziwne objawy a caly czas czuje jak pada mi napiecie miesni czy cos takiego potencja padla zupelni nie odczuwam juz testosteronu czy libido caly czas dziwn pieczenie w oczach co tez poowduje problemy ze wzrokiem caly czas cos szczela problemy utrzymuja sie od czasu tych tabletek jedyne co mi przychodzi do glowy to moze jakies niekontrolowane rozszezanie sie naczyn prwionosnych bo sildenafilu i tamsulosynie podobno nie powinno sie laczyc tych lekow a jeszcze jak dodalem do tego lek przeciwzapalny moze faktycznie cos sie z tymi miesniami stalo
napisał/a: Peter 2016-02-21 19:06
Wg. mnie większość opisanych objawów to skutki uboczne leków.
napisał/a: sempajers 2016-02-23 12:20
tez mi sie tak wydaje pytanie czy mozna to lekami zatrzymac i odwrocic do pierwotnego stanu czy ten stan pozostanie na zawsze
napisał/a: Peter 2016-02-26 11:04
Zwykle odstawienie lub zmiana leku na inny z czasem eliminuje objawy.