Poszukiwany dobry endokrynolog - Lublin !!

napisał/a: AnaJune 2013-07-29 18:23
Witam ! Mam 19 lat i niedawno wykryto u mnie niewielką wadę serca, niedomykanie zastawki mitralnej I stopnia. Pani kardiolog stwierdziła zbyt szybkie bicie serca i zaleciła wykonanie badań na tarczycę. Dwukrotnie wykonywałam badania krwi pod kątem TSH i FT4. Poziom TSH w obu przypadkach był zbyt wysoki, za pierwszym razem - 4,929, za drugim - 5,570, FT4 w normie. Po konsultacji z lekarzem rodzinnym zlecono mi wykonanie USG tarczycy. Wykryło ono 2 guzki hypoechogeniczne o średnicy 5mm i 6mm, częściowo zwyrodniałe. Wskazana BACC. Moje pytanie brzmi co powinnam teraz robic? Najpierw udac się do endokrynologa, czy udac się gdzies szybciej na BACC? I najważniejsze, proszę polecic mi jakiegoś dobrego endokrynologa w Lublinie. Wszędzie duże kolejki, boję się, że pogrożę rodziców wydatkami na prywatne wizyty. Najlepiej żeby przyjmował na umowę z NFZ, jeżeli trzeba długo czekac zdecyduję się na wizytę prywatną, jednak chciałabym, żeby był to naprawdę kompetentny lekarz, czytałam różne opinie na temat endokrynologów w Lublinie i już jestem w kropce. A chyba liczy się czas, szczególnie, że boję się tych guzków. Pomóżcie !
napisał/a: maciup 2013-07-31 14:16
Szczerze polecam doktor Barbarę Ciubę przyjmującą w przychodni medica na Jutrzenki (NFZ+prywatnie). Pani doktor jest bardzo życzliwą osobą, ale przede wszystkim kompetentnym specjalistą. Leczę się u niej 1,5 roku i widzę poprawę w moim samopoczuciu i wynikach. Z resztą jest o niej wiele opinii w Internecie, wszystkie pozytywne.

Nie wiem ile musiałabyś czekać na pierwszą wizytę. Ja odwiedzam Panią doktor raczej żeby sprawdzić dawkę euthyroxu. Z wizytą co 3 miesiące na nfz nie ma żadnego problemu. Baaa nawet czasami można przyjść na dodatkowy dyżur podczas którego pani doktor konsultuje jedynie wyniki badań. Koszt wizyty prywatnej w tamtym roku wynosił 80 zł. Pierwsza wizyta na pewno lepsza byłaby na nfz, bo pewnie zostaną zlecone badania i wtedy również one będą refundowane. Jeżeli pójdziesz na wizytę prywatną to lekarz nie wystawi Ci skierowania na bezpłatne badania.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-07-31 14:45
Ewentualnie poszukaj tutaj:

[url_special=http://www.rynekmedyczny.polki.pl/:23ehaznb]http://www.rynekmedyczny.polki.pl/[/url_special:23ehaznb]