Krótkie wędzidełko

napisał/a: Janko12 2015-09-25 23:34
Witam,

Mam 22 lata i raczej na pewno krótkie wędzidełko. Podczas wzwodu z problemami ściągam napletek i po ostatniej masturbacji zauważyłem małe ranki na napletku i na żołądziu. Chyba za duże naprężenie było i popękało. Czym mogę bezpiecznie smarować aby to się zagoiło? Do jakiego lekarza mam się zgłosić jak rozważam zabieg na wydłużenie wędzidełka?

Pozdrawiam
napisał/a: Durum 2015-09-26 15:32
Najlepiej będzie zasięgnąć porady chirurga.
Podane ranki wskazują na bliznowacenie wędzidełka a to będzie powodować dalsze naderwania.
napisał/a: Janko12 2015-09-26 19:10
Myślałem nad urologiem ale jak mam iść do chirurga to może i lepiej bo będę musiał coś zrobić z tłuszczakiem bo chyba się powiększył. Smarować czymś to?
Tylko co ja powiem w domu jak pójdę na zabieg? Długo to trwa i leży się jeszcze w szpitalu po zabiegu?
napisał/a: Durum 2015-09-27 10:18
Urolog zwykle kieruje do chirurga,chyba ze sam jest chirurgiem.
Takie zabiegi przeprowadza się w chirurgi 1 dnia(nie jest konieczna hospitalizacja).Sam zabieg nie trwa dłużej jak 30 minut.
Podobnie jest z tłuszczakiem.
Obu zabiegów nie przeprowadzi sie za jedną obecnością.
napisał/a: Janko12 2015-09-27 13:31
A ile po takim zabiegu trzeba leżeć w domu? Jak bym poszedł z tłuszczakiem to będę mógł powiedzieć o wędzidełku.
napisał/a: Durum 2015-09-29 16:26
Nie ma potrzeby leżenia w domu,można normalnie chodzić.Oczywiście na wizycie można wspomnieć o tłuszczaku.Zwykle przeraw miedzy zabiegami trwa 3-4 tygodnie.
napisał/a: Janko12 2015-09-29 19:20
No tak ale do pracy chyba po zabiegu nie mógłbym bo czasami muszę dźwignąć. Muszę się zebrać w sobie i ruszyć gdzie trzeba. Albo poczekać do przestoju na zakładzie tylko, że będzie w sierpniu...
napisał/a: Durum 2015-09-30 19:03
Po zabiegu otrzyma pan zwolnienie z pracy do dni 7.
napisał/a: Janko12 2015-09-30 19:47
Dziękuję za informację. Znajdę jakiegoś dobrego chirurga do tłuszczaka i wtedy zapytam o wędzidełko. Bez ingerencji chirurga nie da się tego "naprawić"?
napisał/a: Janko12 2015-10-01 17:09
Chciałbym jeszcze dodać że po tej masturbacji jak się wyprostuje coś jak przeciąganie to odczuwam ból gdzieś pomiędzy dołem brzucha a początkiem pęcherza. Może to być tym spowodowane? Jeszcze drugi dzień zauważyłem podczas wydalania że woda jest lekko zabarwiona na czerwono ale narazie tłumacze to zjedzeniem buraków 2dni temu.
napisał/a: Durum 2015-10-01 22:29
Mocz koloru czerwony, czerwonobrązowy,czerwonobrunatny może być związany z np buraczkami,jest,to objaw przejściowy,więc nie ma co się przejmować,chyba,że się stan utrzymuje,wówczas wskazane badanie moczu.
napisał/a: Janko12 2015-10-02 18:22
Chodziło mi o to drugie wydalanie potocznie mówiąc "dwójka". I pod kałem ta woda co jest na muszli jest lekko zabarwiona. Dzisiaj było już dużo mniej. Zobaczę jak będzie jutro.