niezdiagnozowany ból

napisał/a: slawxxx 2014-01-02 16:29
Witam
Od dwóch lat odczuwam prawie stały ból w lewej części brzucha pod łukiem żebrowym i w dół promieniujący. Czasami ból dotyka pleców po lewej str . Dodam ze ból się zaczął po wypiciu kilku lampek wina z okolicznej winnicy i zjedzeniu ostrej przystawki. Miałem robiona gastroskopie która nic nie wykazała . Na usg wyszedł kamień ale w prawej nerce a mnie boli po lewej . Byłem u kilku lekarzy nikt nie wie co mi dolega brałem antybiotyki które tez nic nie pomogły. Ostatnio ból się nasilił i nie mogę normalnie spać biorę po 2 nospy aby móc zasnąć . Ból uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie bardzo bym prosił o wszelkie wskazówki i pomoc .
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2014-01-02 18:18
Witam
Czy były wykonywane badania morfologii z uwzględnieniem AST, ALT?
Kiedy miałeś robione badanie moczu, czy bierzesz leki ze względu na kamień w nerce jak np. Furagina, Rowatinex, Fitolizyna(maść)?
Spróbuj zaparzać sobie herbatę z mięty pieprzowej - działa rozkurczowo i skutecznie.

Pozdrawiam
napisał/a: slawxxx 2014-01-03 20:22
Nie miałem robionej morfologi , ostatnio tzn wczoraj zrobiłem bad moczu i wyszły liczne bakterie osad i troche sluzu. teraz ta laborantka zasugerowała posiew moczu jakie badanie byscie mi jeszcze zalecili chciałem zeby mnie wzieli do szpitala niestety z pogotowia nie chca daja tylko ketonal i nara a rodzinny znowu nie chce dac skierowania leczy mnie sam juz 2 rok bez zadnych rezultatów. Co do pytania biore czasami rowatinex na kamienie nerkowe
napisał/a: ~Anonymous 2014-01-03 21:08
Zmień lekarza!!
Musisz trochę więcej opisać w jakich okolicznościach wzmagają się bóle. Czy są związane ze spożywaniem pokarmów, czy oddawaniem stolca,moczu. Zrobić badanie krwi Morfologia,OB i jak KISIEL888 pisał AST,ALT. Bakterie w moczu świadczą o stanie zapalnym. Pozdrawiam.
napisał/a: slawxxx 2014-01-07 12:47
Znalazłem badania morfologia niby w normie wyszła ostatnio wziołem rowatinex przez kilka dni i ból troche zmalał czy rowatinex działa rozkurczowo dlatego ból zmalał czy boli mnie z kamieni ?
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2014-01-07 16:32
slawxxx napisal(a):Znalazłem badania morfologia niby w normie wyszła ostatnio wziołem rowatinex przez kilka dni i ból troche zmalał czy rowatinex działa rozkurczowo dlatego ból zmalał czy boli mnie z kamieni ?

Tak, rowatinex ma działanie rozkurczowe oraz moczopędne.
Z jakiego miesiąca masz badania ?
napisał/a: slawxxx 2014-01-08 19:45
z czerwca
napisał/a: slawxxx 2014-01-08 20:01
Dodam ze ból jest stały boli cały czas raz troche silniej raz mniej ale nie ma przerw w przeciagu tych 2 lat przestało raz w swieta po wypiciu sporej ilosci wódki nie bolało mnie z tydzien lub dwa dodam ze pije sporadycznie kilka razy w roku okazjonalnie, 2 raz przestało bolec jak wziołem zentel na pasożyty nie bolało chyba z tydzien , puzniej zjadłem kilka pomaranczy i znowu zaczeło bolec. I raz jeszcze przestało mnie bolec na kilka dni gdy zjadłem pare kefirów. Nie wiem czy wyzej wymienione przypadki miały jakis wpływ lub zwiazek z bólem. Jutro mam miec wyniki posiewu moczu. Robiłem badanie kału na pasozyty nic nie wyszło i na krew ukryta tez nic . Czasami boli mnie w dolnej czesci brzucha na wysokosci pepka ale po boku przewaznie po lewej ale czasami i po prawej. A mozliwe ze mam grzybice lelit ? Lub ta bakterie która był zanieczyszczony ferwex ? Bo dodam ze złapałem przeziebienie i brałem ferwex w okresie którym mnie zaczeło bolec. Wypiłem w tym okresie tez sporo wina słodkiego ktore mogło nie byc jeszcze dobrze przefermentowane. Zrobic jeszcze posiew kału ? Moze to drozdzaki ?
napisał/a: wikam2 2014-01-15 20:51
Jak walczyć z kamieniami ;
[url_special=http://polki.pl/zdrowie_i_psychologia_zdrowie_artykul,10032171.html:eep7fkn1]https://polki.pl/zdrowie_i_psychologia_zdrowie_artykul,10032171.html[/url_special:eep7fkn1]