Poranny kaszel

napisał/a: pankaszel 2012-11-22 13:03
Od ponad 4 lat męczy mnie poranny kaszel z odkrztuszaniem, czasem z krwią. Rano dosłownie czuję się jakbym się topił. Jestem zmuszony odkrztusić całą zalegającą wydzielinę, dopiero wtedy mogę normalnie funkcjonować. Sama wydzielina jest mleczna, ciągnąca, klejąca i słona.

Od 4 lat próbuję znaleźć pomoc u różnego rodzaju specjalistów, ale do tej pory bezskutecznie. W desperacji założyłem bloga zdiagnozujmnie.wordpress.com w którym opisuję cały przebieg choroby, objawy, wykluczone choroby i stosowane leki.
Jedna osoba z portalu wykop.pl poleciła mi Was jako miejsce w którym mógłbym uzyskać pomoc. Samo znalezisko znajduje się pod adresem http://www.wykop.pl/link/1326531/zdiagnozuj-mnie-prosze-o-pomoc-w-diagnozie-choroby/.

Czy znajdzie się tutaj osoba która mogłaby mi pomóc w jakikolwiek sposób lub skierować mnie w odpowiednie miejsce?
napisał/a: ~Anonymous 2012-11-24 00:11
Przydaloby sie oddac poranna plwocina na posiew do badania.
Tutaj kupujemy w aptece specjalny jalowy pojemniczek przystosowany do takiego celu i takiego pobrania,mozna tez powiedziec ze do pobrania plwociny.Probke wydzieliny pobieramy z rana, oczywiscie na czczo po owczesnym umyciu zebow i wypukaniu gardla zwykla ciepla ,przegotowana woda ,nastepnie bardzo mocno spluwamy wydzieline do pojemniczka.Taki pojemniczek zanosimy do labolatorium i oddajemy na posiew.
P.S nie mam znakow i tekst dziwnie wychodzi;)