Poradnik wzrostu - mit czy prawda?

napisał/a: terry323 2014-01-27 12:40
Witam,
znalazłem w internecie taki oto poradnik wzrostu w którym gościu mówi, że kupuje się bodajże Poproszę wapń, kwas foliowy, witaminę D i preparat o nazwie „REXORUBIA i argininę i łyka się w zalecanych dawkach tylko argininę 2x więcej no i standardowo dużo nabiału i białka i dużo ćwiczeń i snu i ponoć on urósł i to 3cm w miesiąc

Pic polega na tym, że gościu tam mówi, że ma 18 lat i mam takie pytanie, czy zadziałałoby to w wieku 22 lat?
Czytałem coś o zrośnięciu kości, ale opinii jest tyle ile stron w internecie i już sam nie wiem ;/

Nie jestem jakimś desperatem mam 167 cm, no ale jeśli coś by mogło pomóc to może warto użyć:)

P.S - Co się stałoby w organizmie, przy założeniu, że wzrost z hormonem jest niemożliwy, a takie coś zostałoby użyte?

Pozdrawiam serdecznie i dzięki ! :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-01-29 08:07
Nic by się nie stało, bo takie mieszanki nic nie dają. Na wzrost działa jedynie hormon wzrostu i to jak wiesz podany w odpowiednim wieku a cuda w postaci suplementów czy zwisanie z drążka (równie częsta rada w internecie) to bajki i tyle.
napisał/a: terry323 2014-01-29 09:14
O, super, o to mi chodzilo, olbrzymie dzieki!;D

A jeszcze pytanie definitywnie konczace moja ciekawosc w tym temacie:

Czy sa jakies sposoby na to zeby urosnac? Zakladajac, ze pieniadzeni nie graja roli?
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-01-29 09:17
Modlitwa-tania i bez skutków ubocznych, a pomóc może (o ile jesteś wierzący) bardziej niż "cuda" z sieci.
napisał/a: terry323 2014-01-29 09:42
No i git, przynajmniej nikt nie będzie mi mącił w głowie, jeszcze raz wielkie dzięki ! :)