Poprawa wyników na przestrzeni roku w Hashi dzięki diecie

napisał/a: Rozbrykany Tygrysek 2014-09-10 15:17
Ponieważ wcześniej na forum wypowiadałam się iż udało mi się dzięki diecie paleo na przemian z dietą Dąbrowskiej osiagnąć bardzo pozytywne rezultaty, w tym temacie wkleję swoje wyniki badań jako potwierdzenie że nie ściemniam :P
napisał/a: Rozbrykany Tygrysek 2014-09-10 15:49
W maju 2013 miałam epizod nadczynnościowy, dostałam Thyrozol który brałam przez jakieś półtora miesiąca.
We wrześniu wyniki kształtowały się następująco:
napisał/a: Rozbrykany Tygrysek 2014-09-10 15:53
Tu wyniki z grudnia 2013.
jak widać w porównaniu z wrześniem - oznaczono dokładną ilość przeciwciał, zresztą mega wysoką no i hormony niestety znacząco spadły jak na przestrzeni 3 miesięcy...
napisał/a: Rozbrykany Tygrysek 2014-09-10 15:58
Poniżej wyniki z końca lutego 2014.
W porównaniu z grudniem poziom hormonów mocno spadł i praktycznie była to już niedoczynność. No ale przy takim poziomie przeciwciał to nic dziwnego, że szybko zjadały tarczycę...
Ale oprócz tego, że hormony spadły to przeciwciała również, po zastosowaniu 6 tygodniowej diety dr Dąbrowskiej, którą zaczęłam zaraz po Gwiazdce.
napisał/a: Rozbrykany Tygrysek 2014-09-10 16:02
W marcu można zauważyć, że poziom hormonów bardzo ładnie wzrósł :)
napisał/a: Rozbrykany Tygrysek 2014-09-10 16:04
W kwietniu 2014 poziom przeciwciał wynosił już tylko 518 :)
napisał/a: Rozbrykany Tygrysek 2014-09-10 16:07
Tu wyniki z czerwca 2014.
Jak widać hormony na przyzwoitym poziomie :)
TPO od kwietnia do czerwca spadło o jakieś 60 w związku z tym sama dieta paleo w moim przypadku za wolno obniżała przeciwciała.
na Dąbrowskiej taki sam okres czasu powodował spadek TPO o prawie 1000 :)
napisał/a: Rozbrykany Tygrysek 2014-09-10 16:10
A tu najnowsze wyniki - niestety TPo wzrosło, o jakieś 60 a przyczyną były grzeszki dietetyczne podczas wyjazdów wakacyjnych - parę razy lody, raz skibka chleba (dość ciężko odchorowana zresztą), ryż i inne nietolerowane produkty.
napisał/a: Rozbrykany Tygrysek 2014-09-10 16:12
Na obecna chwilę to tyle :)
jestem w trakcie 3 podejścia do diety Dąbrowskiej, mam nadzieję że zbije TPO do normy i jeszcze podkręci tarczycę :)
A co do podwyższonego TSH to jestem pewna że stoi za tym candida i czeka mnie po zakończeniu Dąbrowskiej odstawienie owoców na dłuższy czas. Tym sposobem uniknęłam brania leków :) Może komuś ten post się przyda i zainspiruje do walki o swoje zdrowie:)
Pozdrawiam :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-09-10 16:22
Dzięki Asiu bardzo za relację. Jak będziesz chciała zamknąć wątek, albo coś zmodyfikować daj znać to to zrobimy.

Kolejna osoba, która dzięki diecie polepszyła swoje wyniki i puki co nie potrzebuje leku! Można? Można! Są wyniki? Są!!!!
napisał/a: ania551 2014-09-10 16:30
A jaki jest obraz usg tarczycy po tym roku? Bo chyba sam spadek przeciwciał to jeszcze nie wszystko.
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-09-10 16:33
No to ciekawe pytanie i też jestem ciekaw.
Chodź dla mnie kluczowe jest przede wszystkim samopoczucie, które ponoć poprawiło się niesamowicie.