Poparzenie słoneczne<dziwny dodatkowy objaw>

napisał/a: jesperony 2014-07-25 12:15
Witam wszystkich mam nadzieje ze tutaj otrzymam pomoc (porade) mianowicie w ostatnią niedziele wybralem sie nad wode jak wiekszosć ludzi , spedziłem tam kilka godzin (5-6) nic nie czułem siedzac tam ale kiedy wróciłem do domu i sie wykąpałem zaczeło sie piekło ,wyszło ze spalilem całą górą część ciała pierwszej nocy myslalem ze umre zimno ciepło i tak na zmiane , lęki dreszcze , naszczescie bez utraty przytomnosci i innych objawow udaru , oczywiscie zero snu bo nie bylo szans, pojawił sie wtorek i nagle na ramionach zaczeły pojawiać mi sie małe pecherzyki i z godziny na godzine coraz wiecej , jak sobie z nimi poradzic ?? kolejna sprawa którą zaznaczyłem w temacie o dodatkowym objawie to spuchły mi łokcie i kawalek jeszcze niżej , chciałbym sie dowiedziec od was od czego to może byc ? czy to jest stan zapalny od tych pęcherzy czy cos powazniejszego ? Prosze o porady i z góry wszystkim dziękuje
napisał/a: iza451 2014-07-25 23:47
to efekt nadmiernej ekspozycji na słonce. Minie za pare dni, raczej bez konsekwencji. Na przyszlośc nie siedź w upał na słońcu między 10 a 14:)