Poparzenie i egzema

napisał/a: blackclover 2009-01-12 21:19
Tydzień temu została mi stwierdzona egzema na rękach. Obejmowała tylko 2 palce na obydwu rękach... Na szczęście od kremu który dostałam od mojego dermatologa się jakoś to zagoiło, a jak się zagoiło to poparzyłam się gorącym olejem. Poparzenie wyglądało okropnie i akurat sobie poparzyłam wcześniej chore palce. Do tej pory ciężko mi się to goi, a minął już ponad tydzień. Dzisiaj jest tragicznie, palec mi spuchnął, nie mogę wcale nim zginać, jest cały gorący i często mi drętwieje. Możliwe, że wdało się zakażenie? Co mam robić?
napisał/a: Peter 2009-01-13 08:22
To sprawa dla chirurga. I nie należy zwlekać. Domowe sposoby nie pomogą.
napisał/a: blackclover 2009-01-13 15:07
już byłam dzisiaj w przychodni, przyjęli mnie od razu na izbie przyjęć... dostałam zaszczyk przeciw tężcowi i antybiotyk na 10 dni. lekarz powiedział że 2, 3 dni i bym była bez palca... nie ma co zwlekać!!!
napisał/a: Peter 2009-01-14 08:34
blackclover napisal(a):już byłam dzisiaj w przychodni, przyjęli mnie od razu na izbie przyjęć... dostałam zaszczyk przeciw tężcowi i antybiotyk na 10 dni. lekarz powiedział że 2, 3 dni i bym była bez palca... nie ma co zwlekać!!!

No właśnie. Ale powinien zwyciężać rozsądek, a nie dopiero forum.
napisał/a: lenurka 2009-04-19 17:12
Ja uzywalam oleju z norek, polecila mi kolezanka (znalazlam w Internecie), rewelacja!!!! stosowac trzeba przez minimum 5 dni. Mysle, ze nie zaszkodzi a predzej pomoze.