Pomysł na aplikację komputerową - medyczną

napisał/a: lukavius 2013-03-30 13:12
Witam!

Jest to mój pierwszy wpis na tym forum, dlatego po pierwsze chciałbym serdecznie powitać wszystkich forumowiczów!

Założyłem ten wątek, ponieważ szukam pomysłu na aplikację komputerową związaną z medycyną. Jestem inżynierem biomedycznym o specjalizacji informatyka w medycynie. Obecnie stoję przed wyborem tematu na pracę magisterską. Chciałbym stworzyć coś co służyłoby osobom związanym z medycyną. Wiem, że wiele aplikacji komputerowych już zostało stworzonych, lecz na pewno istnieją obszary w których automatyzacja ułatwiłaby pracę.

Nie ukrywam, że posiadam już kilka pomysłów. Jednym z nich jest rozwój mojej pracy inżynierskiej, której istotą było stworzenie systemu dedykowanego Publicznej Służbie Krwi.

Chciałbym poprosić o pomoc. Może ktoś posiada jakiś ciekawy pomysł, co można byłoby ułatwić w pracy lekarza, pielęgniarki lub innych osób związanych ze służbą zdrowia?

Pozdrawiam serdecznie,
lukavius
napisał/a: m_michalsky 2016-09-19 20:12
Witam,

czy udało Ci się coś stworzyć? Sam pracowałem przez pewien czas w służbie zdrowia i jestem ciekaw w jaki sposób mógłbyś pomóc innym.
napisał/a: gressokk 2016-12-05 19:06
Jak dobrze, że ktoś myśli w ten sposób i chce pomóc:)
napisał/a: loanndd44 2016-12-27 15:42
No i jak, zrobiłeś cos?
napisał/a: sovvita 2017-04-23 12:24
Sama jestem ciekawa czy twój pomysł w jakikolwiek ewoluował.Jeśli będziesz szukał specjalistów w tworzeniu stron internetowych
to zajrzyj na http://stronysklepowe.pl
To ludzie z pomysłami,doświadczeniem i zaangażowaniem,na pewno pomogą ci w realizacji innych,kolejnych pomysłów,zadbają o rozwój twojego przedsięwzięcia i sprawią,że więcej ludzi będzie miało do nich łatwiejszy dostęp.
napisał/a: mamita12 2017-04-23 13:47
Temat zapowiadał się arcyciekawie. Pytanie, czy zrobiłeś ostatecznie coś w tym kierunku?
napisał/a: walutowyinw 2017-04-24 22:06
Jakieś nowe informacje? Bo jestem bardzo ciekawy :D