Spożniony okres

napisał/a: WIOLucha 2007-03-06 22:20
przerwałam tabletki na luty spoznia mi sie okres powinnam dostac 3 marca a niemam kochalam sie w tym miesiacu bez tabletek raz z zabezpieczeniem a raz nie. dziwnie mnie swedzi jakbym miała znowu jakas bakterie. czy to jest mozliwe zeby mi to tamowało :( robiłam test wczoraj i nic mi nie wyszlo zaczynam głupiec boje sie pomozcie mi:(


napszcie mi dziewczyny jak wiecie cos na ten temat
napisał/a: millo1 2007-03-07 21:22
teoretycznie okres moze Ci sie spóźniać jeśli masz infekcje. ale jeżeli jest to swędzenie bardzo małe i do tego nie ma upławów, to raczej mało prawdopodobne. a nie możesz dla pewnosci powtórzyc testu?
napisał/a: WIOLucha 2007-03-08 07:37
moge powtórzyc i mam zamiar go uzyc w sobote ale bardzo sie boje niewiem co jest grane

[ Dodano: 2007-03-08, 07:38 ]
tak dziwnie mnie brzuch boli ciagle mam jakis spięty niemam pojecia dlaczego niemam okresu nic innego niechce tylko okresu:(
napisał/a: basia261 2007-03-08 08:28
Okres może również spóźniać ci się z powodu zmianyy klimatu, diety, stresu, także nie denerwuj się, najlepiej powtórz test.
napisał/a: WIOLucha 2007-03-08 14:26
przez luty bylam wykonczona i zestresowana i mam nadzieje ze to jest przyczyna zrobiłam jeden tes i wyszło negatywnie a teraz np jak sie zmecze to bardzo duzo mam sluzu takiego sliskiego i troche ciemnego to juz niewiem co to moze byc:( w sobote mam zamiar z moja przyjaciólka zrobic powtórnie test i mam nadzieje ze bedzie dobrze a moze znacie jakis taki przypadek jak ja mialam

[ Dodano: 2007-03-09, 21:05 ]
chciałam dodac jeszcze ze mam biegunke czeste bóle brzucha piersi mnie bola a dokładnie jak naciska na sutki czy to sa objawy ciazy pomozcie