test ciążowy domowy wynik był POZYTYWNY

napisał/a: gosia20111 2006-11-07 21:05
witam! moze ktoś z was mi poradzi cos albo powie co o tym wszystkim mysli! okres spóźniał mi sie tydzien zrobiłam wiec test ciążowy domowy wynik był POZYTYWNY. nastepnego dnia udałam sie do laboratorium poczym zrobiłam test w laboratorium wynik wyszedł POZYTYWNY. wszystko było ok do czasu! na 11 dzien po tym jak nie miałam okresu pojawiło sie u mnie 4 dniowe plamienie.udałam sie wiec do ginekologa on przepisał mi tabletki na to abym ne plamiła.stwierdził ze jestem w 4 tygodniu ciąży ale na dzien dzisiejszy nie moze mnie zbadac bo to moze zaszkodzic mi i dziecku.po wizycie zaczełam brac tabletki plamienie ustało! jednak mój mocz stracił barwe jest bezbarwny.dzisiaj wykonałam kolejny test ciązowy i wyszedł negatywnie!dlaczego? co mam myslec o tym wszystkim? czesto boli mnie brzuch dołem, jest mi nie dobrze ale nie wymiotuje i mam podwyrzszona temperature. boje sie!pomózcie! co o tym myslicie? jestem czy nie jestem w ciąży?
napisał/a: Jadwiga Nizioł 2006-11-08 10:52
zrob usg pokaze czy jestes w ciazy, kolor moczu moze sie zmieniac ale nie wiem czy ma wplyw na wynik testu(watpię), kiedy bylam w ciazy to do 5 miesiaca bolal mnie brzuch moj ginekolog powiedzial ze to normalne bo macica sie rozrasta