pomocy.

napisał/a: milcia841 2007-08-14 19:07
nie wiem co mam robić:( stracilam mowe a to wszystko za sprawa zmywacza do paznokci. w nocy niechcacy sie go napilam myslac, ze to woda i teraz mam problem z mowa:(( normalnie objawy sa jak przy przyziebieniu tylko nic mnie nie boli i mam zaczerwienione gardlo. co ja mam teraz robic?? nie moge nic mowic, nie moge nikogo sie zapytac bo nie jestem teraz obecnie w Polsce. moze ma ktos jakis pomysl co mam zrobic. za wszelkie info dziekuje
napisał/a: Surgeon 2007-08-14 19:37
Spokojnie poczekaj do jutra ale pij duzo wody niegazowanej i odpoczywaj.Jezeli jutro do np.godziny 13p.m nie poprawi ci sie glos odrobine i/lub calkowicie idz do lekarza zeby sprawdzil co ci moge dolegac dokladnie i dlaczego.
Przez forum nikt nikogo jak narazie nie moze zbadac ale juz zaniedlugo bedzie to mozliwe.
Pozdrawiam.
napisał/a: Christine1 2007-08-14 23:51
Badanie przez forum? Bardzo ciekawa opcja... Proszę o techniczne wyjaśnienie.
napisał/a: Meszek 2007-08-16 12:26
Christine napisal(a):Badanie przez forum? Bardzo ciekawa opcja... Proszę o techniczne wyjaśnienie.


Przyznam, że i ja chętnie się do tej prośby przyłączę, bo prawdę mówiąc nie bardzo umiem to sobie wyobrazić w stopniu, jaki by mnie zadowalał, gdybym był lekarzem.

A co do tematu, to lepiej odrazu udać się do lekarza. Pamiętajmy, że zmywacze tworzy się często z bardzo szkodliwych dla nas środków chemicznych.

Pozdrawiam
--- Jakub Bartosik ---