POMOCY PIEKĄCA KŁUJĄCA swedząca i czerwona moszna

napisał/a: fredi1234q 2017-06-28 19:16
LInk ze zdjęciem mojego problemu https://imageshack.com/i/pmHyXQiDj
BARDZO prosze o jakąś podpowiedz
Witam moj problem Ciagnie sie od około 3 miesiecy. Współżyje z dziewcyzna. Od listopada tamtego roku wszystko bylo w porzadku. W marcu miala ona maraton pływacki i po jakichs 2 tygodniach zaczeła ją troszke swedziec pochwa a kilka dni pozniej zacząl mnie swedziec penis. Smarowanie z początku maścią clutrimazol pomogło. Po jakims tygodniu znow sie to nawrociło ale tym razem masci pomagały tylko na chwilke. Dziewczyna wybrala sie do ginekologa i przepsial jej lek o nazwie FLUCOFAST jedno opakowanie. Mieslismy zarzywac go razem przez 3 dni po 2 tabletki. Lekarz nie stwierdzil jednoznacznie czy to grzybica czy jakas infekcja. Pomoglo. Po jakich 3 tygodniach choroba znow zaczela nam przeszkadzac. dziewczyna zaczela brac jakies tabletki na grzybice i jej przeszlo. Mi natomiast nie pomagalo nic a do tego strasznie zaczerwieniła mi sie moszna. Kłucie pieczenie i swedzenie było nie do zniesienia, szczegolnie gdy sie choc troszke spocilem. pomagal tylko zimny prysznic na chwilke. Poszedlem do dermatologa prywatnie. Lekarka powiedziala ze to prawdopodobnie uczulenie. Przepisala masc robioną i maśc travogen + płyn do higieny intymnej. Nie pomogło ani troszke wrecz pogorszylo sie wiec po 5 dniach znow poszedlem do tej samej Pani drematolog. Przepisala mi antybiotyk FLUCONAZOLE do stosowania 1 tabletka na tydzien i DOXYCYLINUM TZF do stosowania 2x dziennie przez 10dni.. dolegliwosci minimalnie ustąpiły ale nadal bardzo mi dokuczały. Dziewczyna poszla jeszcze raz do sowjego ginekologa bo znow zaczeło ją lekko swedziec i powiedziale przy okazji co mi dolega. Lekarz przepisal jeszcze raz FLUCOFAST dla mnie i dla niej tylko ze wieksza ilosc i Zlecił dziewczynie wymaz. Z wymazu wyszlo ze moja partnerka ma PACIORKOWIEC BEZMLEKOWY czy jakos tak. Ginekolog przepisal LEK CIPRONEX 3 opakowania połowa dla mnie połowa dla niej przez 7 dni. JA nie czuje zadnej roznicy i jutro znów wybieram sie do dermatologa. Depiluje jądra i okolice wiec moze tez przez maszynke wdała sie jakas infekcja. STrasznie przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu. 7 Lipca mamy razem wycieczke do bułgari na 7 dni i juz wiem ze to bdzie nieudana wycieczka.. a Co gorsza mam 28 Lipca jechac do pracy do Szewcji i jesli sie nie wylecze to bede musial z tej pracy zrezygnowac. \
Dodam tez ze czytalem troszke o tym i podobne objawy co u mnie z tego co mi sie wydaje, wywoluje Zapalenie mieszkow włosowych. Podpowiem moze cos pani dermatolog moze sporbujemy cos w tym kierunki i mam nadzieje ze skieruje mnie na jakies badania, wymaz czy cos. ZAŁACZE jeszcze zdjecie MOSZNY moze ktos z czytających to forum cos mi podpowie
napisał/a: piotrosiama 2017-06-28 22:29
Czerwień aż bije po oczach.
Pytanie - czy w trakcie Waszych kuracji zastosowaliście wstrzemiężliwość sex ? Bo jeśli nie to wzajemnie się zarażaliście.
Ja bym na jakiś czas zaprzestała depilacji miejsc intymnych.
napisał/a: fredi1234q 2017-06-29 05:48
No właśnie ciężko było się wstrzymać ale staramy się. Spróbuję nie depilować jakiś czas. Ktoś jeszcze coś podpowie ?
napisał/a: jan.kot 2019-10-10 12:55
Witaj kolego w nieszczęściu. Mam taki sam problem i 8 wizyt u dermatologa bez efektów. Trwa to już drugi rok. Jeżeli udało Ci się znaleźć pomoc to proszę podziel się doświadczeniem bo sił mi już brak. Bardzo będę wdzięczny. Proszę o informacje bezpośrednio na maila jan.kot2309@interia.pl

Pozdrawiam
Jan Kot