AZS

napisał/a: kkinnia1 2014-10-18 13:27
Witam

Bardzo proszę o pomoc!
Obecnie przebywam za granicą, przed wyjazdem wyszło mi coś na twarzy, byłam wpierw u lekarza rodzinnego dostałam maść BANEOCIN nic nie pomogło. Następnie udałam się do dermatologa. Pani doktor postawiła mi diagnozę atopowe zapalenie skóry i dostałam maść ELIDEL. Zostałam zapewniona, że na pewno mi maść pomoże ale niestety smaruje już ponad 2 tygodnie i nie ma praktycznie żadnej różnicy. Bardzo proszę o pomoc :)
napisał/a: kaktus007 2014-11-02 00:17
mój syn choruje na AZS i jak ma wysyp to odstawia nabiał i słodycze (gł. czekoladę). a oprócz tego to bez względu czy jest wysypany czy nie, to kąpie się w emolientach i takich kosmetyków używa na stałe w sumie. no i mu pomaga. a żyje z tym już 13 lat wiec wiem o czym mówię :)
adp
napisał/a: adp 2014-11-05 11:42
Polecam kremy, których skład oparty jest na glukonolaktonie i witaminie E. Zarówno glukonolakton, jak i witamina E to naturalne przeciwutleniacze, które zwalczają wolne rodniki oraz wspomagają mechanizmy naprawcze, obronne i ochronne skóry. Takie produkty stymulują proces odnowy substancji macierzy zewnątrzkomórkowej, włókien elastycznych i kolagenowych.