POMOCY, CO ROBIĆ?

napisał/a: marsi1 2015-01-18 19:43
Witam. poniewaz metody konwencjonalne zawodza.bylam juz u kilku lekarzy zdecydowalam sie napisac tu. Otoz mam 27 lat. i nastepuja u mnie dziwne iobjawy. w marcu 2014 zaaplikowano mi leki zasztrykiem. 3 krotnie. Clopixol po tym okresie doznalam wstrzasu pozapiramidowego dretwienie kolowaty jezyk piana z ust. drzenie ciala paraliz naprzemiennie. koszmar. dostalam akineton znoszacy objawy zatstrzykiem oraz tabletki. wazylam 55 kg. od tego czasu nagle w brzuch utworzylo sie cos na ksztalt blokady odcinalo mi takze doplyw powietrza . ruch ciala.ograniczony jakby mi ktos wlozyl deske silikony w cialo. cialo zbladlo. zle sie czulam. coraz gorzej minelo pol roku. objawy sie pogarszaly. nerki przestaja funkcjonowac przy 3 l wody dziennie oddaje mocz raz na 2 dni. w tym czasie przez 7 mies przytylam 30 kg .deformacja ciala. dretwienia non stop. bol nie doniesienia. nie jestem w stanie chodzic i wykonywac podstawowych czynnosci. brzuch jak w ciazy dodam ze calkowicie stracilam odczucie smaku nie czuje nic jakby mi kros wypelnil cialo substancja chleb gdy zjem dzieje sie jakby mi ktos wlozyl pile do brzucha. i sie osadza od razu wyskakuje przch myslalam ze to pelkniecie jakiegos narzadu moze otrzewna nawalaja wszytskie zmysly. nie jestem wstanie wytrzymac w zadnej pozycji. spina kregoslup co 5 min. drzenie i goraczka naprzemiennie. bylam u kilku specjalistow. odsylaja mnie od psychiatry. ale mi nawala fizycznosc po calosci. poce sie masakrycznie. bol ciala nie do opisania. padlo podejrzenie porfirii. w tej chwili cialo jest tak napuchniete ze wykluczone jest normalne funckjonowanie. homeopatia juz nie pomaga ziola. rowniez nie. a lekarze mnie splawiaja. prosze jesli ktokolwiek zna kogos. na terenie Poznania lub okolic a nawte z innych miast kto moglby mnie zdiagnozowac i zniesc objawy tej katastrofy niech pisze na mail. talida88@wp.pl
napisał/a: marsi1 2015-01-18 20:26
dodam ze tkanka jakby nie miescila sie w ciele. wyglada to strasznie jak zespol cushinga . deformacja calego ciala. konczyn rece sie zmienily. wszedzie czerwone place swedzenie ciala. pocenie, bol, i sciaga mi nawet nogiii taki euczucie jakby wypelniano mnie silikonem i powietzrzem jednoczesnie nawet gdy nic nie jem.:( prosze jesli ktokolwiek cokolwiek. ma jakis pomysl.prosze o natychmiastowy kontaktmoge pomazyc o lezeniu na boku czy brzuchu. dlawie sie noca. moge lezec tylko na wznak.