pomoc,wsparcie ,zrozumienie

napisał/a: Maciejtorun1987 2013-02-16 23:31
Witam wszystkich na forum.
To moj kolejny post na tym forum.
Mam na imie Maciek mam 25 lat na forum jestem pod nickiem Maciejtorun1987.
Na forum i podobnych forach o schizofrenii udzielam sie od kilku lat.W temacie tego dzialu na poscie jest pomoc ,wsparcie ,zrozumienie.
Sam jestem pacjentem ze schizofrenia ,ale juz od kliku lat z remisja.Wiem jak czasami trudno sie zyje z ta choroba i ze czasem jest potrzebny ktos aby pogadac o gorszym dniu ,;popisac chociazby na gg i fb.Wsparcie to wg mnie pomocne wyciagniecie dloni i okazanie tego ze rozumie sie gorsze chwile u drugiej osoby oraz stara sie pomoc.
Przez kilka lat bylem wolontariuszem ,teraz studiuje kierunek BHP.Przez niedlugi czas moich poprzednich postow wiele osob z podobnymi problemami odezwalo sie domnie ,pisalimy ,gadalismy na gg.Wiem ze bylo to wazne i dla nich i dla mnie .Takie wzajmne zrozumienie i pomoc.Ponawiam swoj post Jesli chce ktos z Was to moze napisac ,mozemy poisac emaile lub gg .Zawsze postaram sie pomoc ,wesprzec i zrozumiec kazda osobe ktora do mnie pisala i napisze.
Pozdrawiam:)
Maciek
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-02-17 13:43
Ale jesteśmy na forum a nie portalu wymiany maili i gg. Chcesz rozmawiać to rób to na forum.