pomoc w odczycie Tk zatok

napisał/a: junior1993 2015-01-09 21:51
Witam.
Od jakiegoś dwóch lat borykam się z bólem głowy( powiek). wszystko zaczęło się od bolącego zęba, którego przetrztrzymałem miesiąc, po leczeniu kanałowym zaczął boleć następny. po zakończeniu leczenia kanałowego zębów spuchło mi dząsło w okolicy ósemki, później pojawiły się te bóle, wydzielina spływająca po tylnej części gardła i kaszel(objawy te mam do dzisiaj) lekarz skierował mnie na prześwietlenie zatok wykazało zacienienie obu zatok szczekowych, laryngolog stwierdził, że to nic takiego. Po jakimś czasie poszedłem prywatnie do innego i zrobiłem Tk zatok wykazały: Zmiany polipowate w dnie zatok szczekowych, wydatniejsze z lewej, grubości do 10mm; pozostałe zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne;kompleksy ujsciowo-przewodowe drozne; pogrubienie malzowiny nosowej dolnej prawej; niewielki lewostronne skrzywienie przegrody nosowej. lekarz stwierdził, że nic nie wykracza poza norme. Czy ktoś może zinterpretowć te wyniki, ponieważ te dolegliwości utrudniają mi funkcjonowanie, czy mogą być takie dolegliwości?? z góry dziękuje.