Pomoc w diagnozie

napisał/a: wojtek93b 2016-08-27 12:09
Witam!
Moje problemy zdrowotne zaczęły się w marcu tego roku. Pewnego dnia zmarzłem i zmoklem, drugiego dnia byłem chory ogólne złe samopoczucie zawroty głowy, bóle głowy. Lekarz przepisał antybiotyk, zdiagnozował to jako zapalenie zatok i uszu. Po skonczonym antybiotyku przez pare dni byla poprawa a pozniej wszystko zaczeło sie od nowa i znowu antybiotyk. Poprawy nie bylo do wczesniej wspomnianych objawów doszły nudności i wymioty. W maju trafiłem do szpitala na oddzial neurologiczny gdzie wykonali mi serie badań min. tomografię głowy i zatok, punkcje z kręgosłupa z rozmazem, rezonans magnetyczny głowy, dopllera tetnic szyjnych, badania słuchu i błędnika, rtg klatki piersiowej, usg brzucha, serie badań krwi, test na boleriozę - wszystkie te badania wyszły dobrze bez zadnych zmian czy nieprawidłowości. Po wyjściu ze szpitala usunąłem trzy zatrzymane ósemki dwie dolne jedną górną.
Obecnie jestem 2 tygodnie po ostatniej ekstrakcji, mam bóle głowy w okolicach oczu (jakby w kącikach) w tych miejscach mam też ciemnofioletowe sińce, ogólne osłabienie, senność, brak energii, jestem bardzo otępialy, czuję wewnętrzne zimno. Poniżej zamieszczam wyniki badań tarczycy które niedawno zrobiłem:
TSH - 1,17 (norma 0,25-5,0)
FT3 - 4,44 (norma 4,0-8,3)
FT4 - 24,21 (norma 10,6-19,4)
Na tym forum w innym dziale dowiedziałem się, że wyniki te mówią że mam zaburzoną z jakiegoś powodu konwersję. Problem ciągnie się więc prawie pół roku. Bardzo proszę o radę i pomoc w diagnozie.
napisał/a: joannanr1 2016-08-30 14:12
Nikt nie odpisuje więc może tutaj znajdziesz odpowiedź:
http://www.alpacasquare.pl/2014/02/jak-interpretowac-wyniki-badan.html
napisał/a: joannanr1 2016-08-30 14:15
Tak wyglądają Twoje wyniki przeliczone na procenty:
FT4 154.66% [wynik 24.21, norma (10.6 - 19.4)]

FT3 10.23% [wynik 4.44, norma (4 - 8.3)]

Wynika z powyższego , że z tarczycą jest kiepsko.