"pomaranczowy" mocz

napisał/a: wiolex 2010-08-22 05:18
Witam
mam takie pytanko od trzech dni oddaje mocz o barwie bardzo podobnej do pomaranczowego koloru. Zaczyna mnie to martwic gdyz nie wiem co to moze oznaczac. Nie mam wynikow badan. Ale wszystko zaczelo sie od wtorku. Najpierw mialam bol zoladka, ktory powiedzmy przeszedl przez noc ale nastepnie pojawila sie goraczka i bol w prawej stronie od razu pomyslalam ze moze to wyrostek ale bol przeszedl. Meczyla mnie goraczka z dreszczami w srode, goraczka minela w piatek, a od piatku pojawil sie bol glowy nad prawym okiem. Niby to przeszlo ale jak wykonuje jakis sklon czy poprostu smieje sie za duzo to niewiem jak to opisac, moze jak ma sie wode w uszach czasem nabiera sie powietrze i porbuje zeby sie ucho odetkalo to mnie wlanie tak glowa pobolewa. I wlasnie od piatku oddaje "pomaranczowy " mocz. Watpie by mialo to cos wspolnego z okresem, gdyz skonczyl sie on dwa tygodnie temu, a co do ciazy wogole to nnie jest mozliwe
dlatego to pisze, bede dzieczna za jakiegolwiek porady
dzieki
napisał/a: AllyEm 2010-08-22 23:12
A nie może to być związane z tym, że bierzesz jakieś leki, suplementy, cokolwiek nowego? Czy ten mocz ma przykry zapach?
napisał/a: paja1 2010-08-27 22:48
wiolex napisal(a):Witam
Najpierw mialam bol zoladka, ktory powiedzmy przeszedl przez noc ale nastepnie pojawila sie goraczka i bol w prawej stronie od razu pomyslalam ze moze to wyrostek ale bol przeszedl.

Czy ten ból promieniował w kierunku nogi lub kręgosłupa? Jeżeli tak to mogła być to nerka, a pomarańczowy mocz może świadczyć o jakimś stanie zapalnym.