Polyvaccinum wg schematu A- wydłużenie kuracji

napisał/a: doloress10 2007-12-08 19:11
Witaj Peter
Jestem po zakończonej kuracji szczepionką Polyvaccinum wg schematu A. przyjęłam już 14 zastrzyków. Szczepionkę stosowałam podskórnie (w ramię), aby zwalczyć nieprzyjemny zapach z nosa. W wymazie stwierdzono (paciorkowca ropnego). Po skończonej kuracji przykry zapach z nosa się nieco zmniejszył, ale jeszcze jest wyczuwalny. Czy mogę przedłużyć sobie kurację polyvaccyną? W ulotce jest zapis, że dawkę 14 moża przyjmować jeszcze przez okres 2-3 m-cy w odstępach 2-3 tygodniowych.
******
Chciałam się również zapytać, czy mogę teraz zastosować roztwór propolisu na spirytusie. Czy propolis nie będzie obnizał działania szczepionki?
pozdrawiam serdecznie
napisał/a: Peter 2007-12-08 19:45
Propolis możesz jak najbardziej.
Tak, jeśli jeszcze są dolegliwości, to można przedłużyć iniekcje do 2-3 msc, tak jak zaleca producent.
napisał/a: doloress10 2007-12-08 20:40
Bardzo dziękuję za odpowiedź Chciałam się jeszcze zapytać, czy jeżeli moje objawy do końca nie ustąpią, to czy np. po jakimś czasie mogę zastosować również krople Polivaccinum do nosa? Wydaje mi się, że mam problem z lewą zatoką szczękową i to właśnie ona przysparza mi kłopotów i powoduje ten zapach. Oczywiście zgodnie z ulotką po pół roku zamierzam powtórzyć szczepionkę podskórną wg schematu A. W jakim odstępie czasu mogę zastosować krople?
napisał/a: Peter 2007-12-09 10:41
Na razie zastosuj krople Euphorbium compositum.
napisał/a: doloress10 2007-12-09 22:01
Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
napisał/a: Kate11 2014-09-19 18:06
Witam dr Peter zaczęłam już przyjmować szczepionkę Polyvaccinum wg schematu A. Mam bardzo ważne pyt. jej dotyczące Czy w czasie jej brania tj. od momentu pierwszej iniekcji do ostatniej powtarzanej 14 dawki czyli w rzeczywistości około 4,5 miesiąca mogę przyjmować różnego rodzaju witaminy, produkty naturalne np. Acerole firmy Sanbios, Tran, oleje (lniany, z pestek dyni), zestawy ziół (Padma)?
Czy tego rodzaju suplementy nie wpłyną negatywnie na skuteczność szczepionki? Oczywiście nie brane wszystkie razem tylko w sposób racjonalny ich rodzaj i dawkowanie rozłożone w czasie.