Półroczniak nie chce jeść!

napisał/a: MiracleOla 2012-06-18 09:40
Moja córcia, za tydzień skończy 7 miesięcy. W sobotę mocno ulewała - na samym początku tak miała, z biegiem czasu to malało, nagle w sobotę ulewała prawie non stop, ale normalnie jadła, zrobiła kupkę. W niedzielę nagle jej się odmieniło, nie chciała prawie w ogóle jeść. W sumie w ciągu dnia może ze 3 razy chciała pierś, w nocy chyba 2, nie pamiętam. Do tego pół słoiczka deserku i pół słoiczka zupki jarzynowej. Kupka mini-mini twarda. Zgoniłam to na ewentualne zaparcie lekkie. W nocy jadła 3 razy, do 6 rano włącznie. Od tamtej pory nic. Ani jeść ani pić. A normalnie je co 3h mniej więcej. Idą jej jednocześnie 2 pierwsze dolne jedynki, więc tłumaczę sobie, że może przez to nie chce jeść? Martwi mnie to, bo zawsze do jedzenia była pierwsza.... Przybiera prawidłowo, po 6 mcu zwolniła trochę, ale i tak wazy swoje- ostatnio 25.05 9450g, przy ur. 4590. Więc ok nabiera masy...
Kiedy powinnam zacząć się martwić, że nie chce pić mojego mleka? Iść z nią do lekarza? Czy możliwe, że np. wydłuża sobie przerwy międzypiersiowe do np 5h?
napisał/a: jezebel1 2012-06-29 04:25
jeżeli karmi ją pani w inny sposób np butelką niechęć do piersi może wynikać z tego że jest to dla niej niewygodne
poza tym wszystkie wymienione objawy mogą występować przy ząbkowaniu