Połknięcie druta

napisał/a: Toshikami 2012-11-16 21:20
Witam,
Może zacznę od tego że w zeszłym miesiącu po wizycie u ortodonty utknęły mi w gardle 2 druty wielkości ok 7 mm. Jeden zdołałam sobie wyciągnąć, ale ten drugi już niestety nie. A i żeby było wiadomo zorientowałam się o tym że mam jakiś drut w gardle po wizycie, już w domu. Następnego dnia wszystko było już w porządku tylko została mi taka mała ranka w gardle ale ona szybko się zagoiła. Przed wczoraj czyli już 4 tygodnie po zdarzeniu przy wydalaniu odczułam straszny ból taki jakby coś mi się wbijało w odbyt. To było straszne z jednej strony parcie jelit, a z drugiej okropny przeszywający ból. Wczoraj i dzisiaj też pojawił się ból tylko, że mniejszy niż ten za 1 razem. Na papierze toaletowym nie ma sladów krwi. Podejrzewam że w moim odbycie musiała zostać rana która przy wydalaniu pęka i powoduje ból. To na pewno nie są hemoroidy.
Czy powinnam udać się do lekarza? Czy zostawić to w spokoju i czekać aż się zagoi?
napisał/a: wojtas8585 2012-11-17 13:47
konsultacja z lekarzem napewno nie zaszkodzi .połknięcie ciała obcego jest na tyle nie bezpieczne że może poprzebijać jelita a to z kolei do bardzo poważnych powikłań jak np zapalenie otrzewnej obserwuj swoje stolce czy nie ma krwi ale tak jak pisałem wizyta u lekarza napewno nie zaszkodzi