Polip w nosie u 5 latka

napisał/a: Aurelka83 2014-08-09 22:37
Witam serdecznie,

Mam problem z 5 letnim synkiem który od dłuższego czasu ok. pół roku cierpi na przewlekły kaszel w większości czasu jest to kaszel suchy ale bywa także że jest mokry.Kaszel wystąpił przy zapaleniu oskrzeli i już go nie opuścił. Wcześniej miał zapalenie krtani i ropną wydzieline spływającą po tylnej ścianie gardła z 3 migdałka. Pózniej cierpiał też na zapalenie ucha.
Byłam u lekarza chorób wewnętrznych który stwierdził że synek ma wysiękowe zapalenie ucha być może pozostałość po zapaleniu ucha i przepisał leki - teraz synek dobrze słyszy i na uszko nie narzeka.
Męczy go ten kaszel i dziś zaobserwowałam polip w nosie. Czy to może być ten 3 migdał ???
napisał/a: Aurelka83 2014-08-11 22:04
Ok byłam dziś u laryngologa.Kaszel może być spowodowany 3 migdałkiem ale nie musi :/ - niezadowalająca mnie odpowiedz
Polip w nosie to nie jest tylko 3 migdał jest mocno przyrośnięty ale nosem mi laryngolog kazał się nie przejmować ; z uchem jest problem bo 3 migdał spowodował wysięk błony bębenkowej - dlatego też lekarz dał nam skierowanie do szpitala na usunięcie 3 migdałka lecz niestety w moim mieście i okolicy najszybszy wolny termin to 10 miesięcy :(
Czy są jakieś naturalne sposoby zmniejszenia 3 migdałka ?
napisał/a: radek07 2014-08-12 09:44
W jakim mieście mieszkasz?
napisał/a: Aurelka83 2014-08-26 10:22
W Elblągu
napisał/a: Aurelka83 2014-10-07 16:42
Obecnie lekarz alergolog zmniejsza 3 migdałka u mojego dziecka lekami - dziś wiem ze jest znaczna poprawa i prawdopodobnie operacja usunięcia 3 migdałka nie będzie wcale potrzebna :)