Pojawiające się pieprzyki i pryszcze

napisał/a: erni13 2012-04-28 10:49
Czesc, mam 16 lat i maly problem. Nigdy nie mialem tradziku, a raczej by sie rozpaczal, bo okres dojrzewania chyli sie chyba mocno ku koncowi (wlosy na klatce piersiowej, broda itd.), ale ostatnio pojawiaja mi sie pryszcze. Duzo pryszczy. Jeden pojawil mi na podbrodku, potem sie usunal zostawiajac slad (wyglada jak pieprzyk, ale jasniejszy, wiec nie wiem co to), na nosie to chyba buduja kolonie pomalu... Kosmetyki jakich uzywam to antyperspiranty, i taka masc do skory (peeling, czy jak to sie zwie), ktora ma grudki do usuwania skory. Wydaje mi sie, ze nasila sie po uzywaniu tego drugiego, ale pewien nie jestem... Co zrobic by pozbyc sie ich, i tej pozostalosci na podbrodku?

W razie czego, moge wstawic jakies foto...
napisał/a: piotrosiama 2012-04-28 15:34
To właśnie może być i trądzik, który uaktywniać się może w różnym wieku - dermatolog dobierze odpowiednią dla Ciebie kurację.
napisał/a: konndi 2013-05-03 15:11
na pryszcze i wągry stosuje Curiosin, - nie wysusza skóry!!! Poleciła mi dermatolog, bo inne preparaty to tak słabo działały i faktycznie skóra potem była fatalna. Curiosin jest bez recepty i można smarować kilka razy dziennie, najlepiej na noc. Super szybko goi rożne wypryski z całego ciała , tez z twarzy.
napisał/a: ewka35 2013-05-03 17:14
Masz szesnaście lat,jesteś w kwiecie okresu dojrzewania!:)) Więc jak najbardziej może to być trądzik.
Jeśli chodzi o pilling to on raczej neutralizuje trądzik,trzeba tylko zaznaczyć że jednym służy innym nie.
Nos,czoło i broda to ulubione miejsca na "budowanie koloni" przez trądzik
Poradź się lekarza,razem na pewno coś wymyślicie:)
Pozdrawiam.
napisał/a: madola 2013-05-09 10:45
Hehe... Prawie każdy przez to przechodził. Jest kilka kosmetyków, które pomagają. U mnie to było jakiś czas temu, ale... Aplikator przeciw wypryskom Hb sobie kup - powinien pomóc, nawet przy poważnych wypryskach, ale oczywiście na wszystko potrzebny czas.
napisał/a: Dana3165 2013-09-17 12:20
Tabletki na pryszcze - http://goo.gl/3UacXK
Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.