Pogorszenie kondycji i senność ale wyniki coraz lepsze ...

napisał/a: Queen of Miami 2012-09-14 09:48
Mam prośbę ...
wynniki sie poprawiaja tsh mam 3,5 z 9,1 tpo dzieki diecie ze 198 spadlo na 119 ^^ stosuje diete i biore euthyrox 50 / usg ok.
natomiast dzis czuje sie fatalnie sennność mega mega i niepokój ruchowy ...
czy to normalne czy coś się ze mna zlego dzieje ?
Aha i jeszcze jedno czy jak się leczy to mimo tego można zapaść w śpiączkę ?
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-09-14 10:09
Jaką śpiączkę? Niedoczynność to nie cukrzyca.
Senność czy niepokój każdy z nas ma takie okresy w życiu. Ja np. teraz pije 3 kawę dzisiaj, bo oczy mam na zapałkach :) Kup sobie jakiś adaptogen to powinno pomóc, np. żeń-szeń Olimpa czy Naturela.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2012-09-14 10:33
Są śpiączki na tle tarczycowym ... mój amerykański endo powiedział że pojawiają się przy ciężkiej niewydolnośći = tsh ponad 21 ...
i tylko wtedy kiedy się nie leczymy ...

Ty masz już TSH prawie ok ... będziesz dobrze .
Ja bardziej od kawy poleciłbym Ci batonik energetyczny marki np. Olimp do kupienia w dobrej aptece lub sklepach sportowych
pozdrawiam.
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-09-14 11:09
Ta, a na naszym forum było 100 osób z TSH ok. 100 i co w związku z tym? Na niedoczynność nieleczoną można też umrzeć, co nie oznacza że mamy straszyć tym pacjentów.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2012-09-14 18:00
Ja tylko odpowiedziałem na pytanie i przekazałem info które mnie przekazano ... zza oceanu :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-09-14 18:30
Rozumiem, ale o tym na polskojęzycznych stronach też przeczytasz, wystarczy wpisać w google: śpiączka przy niedoczynności :)))

Mi chodziło że to tak rzadkie zjawisko jak zobaczenie Yeti i naprawdę nie ma co tym się przejmować, szczególnie jak ktoś się leczy.