Podwyższone eozynofile

napisał/a: hydrocortisonum 2016-10-05 12:20
Witam,
ostatnio udałem się do lekarza, ponieważ dokuczają mi problemy od strony układu trawiennego. Mam nieprzyjemny zapach z ust, coś jak rozkładające się jedzenie. Zęby są wyleczone na 100%. Dodatkowo dokucza mi świąd w okolicy odbytu który nie do końca wiem od czego się wziął, jednak dokucza mi już kilka miesięcy. Lekarz na początku przepisał mi Polprazol i multiwitaminę (na początku miałem do tego nalot na całym języku, który mi przeszedł po Polprazolu). Po 2 tygodniowej kuracji umówiliśmy się na kolejną wizytę po której lekarz stwierdził, że trzeba to zbadać i dał mi skierowanie do poradni enterogastrologicznej + skierowanie na badania krwi.

Wizyta u gastrologa jeszcze przede mną, natomiast dzisiaj odebrałem wyniki krwi na których wyszło nieznaczne obniżenie ilości procentowej leukocytów i lekkie podwyższenie eozynofili. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy mimo niewielkich odstępstw od norm wyniki można zaliczyć do poprawnych czy jednak można coś z nich wyczytać biorąc pod uwagę moje objawy? Zdjęcie wrzucam poniżej.