Poduszka ortopedyczna

napisał/a: eqs 2007-09-27 21:13
Jakis czas temu zauwazylem u siebie ze wystepuja u mnie zawroty glowy (kiedy rano obudzilem sie i odchylilem glowe)... objawy wystepowaly tylko wtedy kiedy odchylalem glowe dosc mocno do tylu i skrecalem w lewa strone...obraz wirowal przez kilka sekund moze z 1 moze z 2 a pozniej ustawal.... a ja czulem sie jak po wypiciu z 2 piw... objaw ten rowniez czasami wystepowal przy obracaniu sie na lewa strone podczas snu...

zrobilem wyniki krwi wszytsko bylo w normie...

po paru dniach objawy minely...

minal miesiac i znowu wrocily choc duzo slabsze... po "zle" przespanej nocy... nie moglem spac ze wzgledu na poduszke caly czas mi gdzies uciekala obsuwala itd. rano wstalem i zawroty znowu powrocily...

od dluzszego czasu mam bole karku i uczucie sztywnosci dodam rowniez ze nie mam bolow glowy...

nauczony bylem spac caly czas na lewej stronie... do tego jestem dosc wysoki 2 m wzrostu przy dosc niskiej wadze...

wydaje mi sie ze to problem z kregami szyjnymi... zeby uniknac dalszych nieprzyjemnych objawow chce kupic jakas porzadna poduszke zeby moc wysypiac sie... dlatego zwarcam sie z prosba do was...

jaka poduszke polecacie... ? jakie firmy czy dostane cos dobre do 150 zl ?

pozdrawiam...
napisał/a: sttokrottka 2010-09-14 14:04
witam. ja rowniez szukam takiej poduszki,ale widze, ze ciezko znalezc jak i uzyskac informacje. mam jednak konkretne pytanie, aktore nie moge znalezc odpowiedzi.Chodzi o chinska poduszke???
nie moge zamieszczac linkow,ale jest ona na serwisie hiperogloszenia pl
czym ona jest wypelniona??czy ktokolwiek wie???