podskorne"pryszcze"wokol ust,zatkane gruczoly łojowe,candida

napisał/a: damianazor 2014-09-06 15:46
witam, zarazilem sie jakas nietypowa choroba,a ze mna cala rodzina i bliscy!!! Bardzo prosze o pomoc i uwage!;( mianowicie zaczelo sie od candidy i nielicznych podskornych "pryszczy" wokol ust. Podobny problem znalazlem na temacie z - http://commed.polki.pl/czy-to-jest-czyrak-vt60142.html . Nie rozchodzi mi sie o same krostki ale o zarazliwosc tego czegos! Lekarze patrza na mnie jakbym mial paranoje poniewaz problem wydaje im sie blachy.
Mam wiele objawow ogolnych ale one mogly byc spowodowane candida albicans. Napewno do objawow wywolanych przez candide nie naleza :
-zaczopowane gruczoly lojotokowe pod oczami,u coniektorych mezczyzn calej szyi!! (ala kaszka gdzie zarost)
-problemy ze stawami,strzelaja mi wszystkie kosci wraz z kregoslupem, a u ludzi kontuzje bez powodu!!
-chrzakanie i cos w gardle, co niektorzy przewlekly ostry kaszel wywolany podraznieniem
-zaczerwienione wokol usta i atopowe zapalenie skory(tradzik na skraju ust)
-zmeczenie oslabienie i nagminne ZIEWANIE !!
-cos jak czyraki lub wrzody na rekach(i nietylko),narastajace po wyciskaniu do ok 15-20mm pozostawiajac ciemno brazową blizne
-nasilenie alergii x100 !! kichanie , a nawet mocno czerwona twarz na poczatku przebiegu choroby( straszny widok!:()

i wiele wiecej np.bole w klatce piersiowej(ala skurcz serca),plecow ,przelewanie w brzuchu po posilku i bez!
Robilem wszystkie chyba juz badania ,na chroby weneryczne ,morfologie ,ob,crp bez wiekszych odbiegow od norm, jedyne co znalazlem to w gardle : streptococcus viridias, neisseria sp.,i hemophilus parainfluezae. CZY ta "naturalna flora" moze odpowiadac za te dolegliwosci czy mam powtorzyc badania?? pozdrawiam i z gory dziekuje
napisał/a: Ramadik001 2014-09-07 12:13
Co do wymazu jest napisane jak bardzo obfite są te bakterie w gardle? oznaczając je "+" Zrób badanie ASO z krwi. Co do Candidy, można by spróbować preparatu Candida Clear + czosnek. Jednym z objawów candidy jest wzmożony apetyt na słodycze masz tak? jak wygląda twój język?
napisał/a: damianazor 2014-09-09 00:11
witam, jezyk jest bialawy no i sa w glebi na nim czerwone krostki.moze troszke podleczylem kandynoze ale wciaz chyba jest. niestety liczebnosc bakterii nie jest oznaczona poniewaz sa one uznawane za naturalna flore wiec antybiogramu niema. na kandynoze probowalem wszystkiego i ponoc najlepszy jest kwas kaprylowy,olej oregano,olej kokosowy no i nowy teraz refundowany NOXAFIL bodajze ale jego nikt mi nieprzepisze... co do problemow zdrowotnych mam jeszcze pare innych symptomow np wypadanie wlosow lonowych.sprubuje zrobic wymaz z nosa i nasienia(uwzglednione bakterie beztlenowe!)pozdrawiam i prosze o wiecej sugestii...