Podejrzenie przepuklniny rozworu przełykowego.

napisał/a: dalnie1995 2013-07-03 18:40
Witam,
Mam 18 lat. Od jakiegoś roku cierpię na niesamowicie nieznośne bóle w okolicy żołądka i serca. Pojawiają się raz na 2, 3 miesiące i trwają około 1-1,5 tyg. Początkowo lekarz stwierdził nadkwasotę żołądka. Następnie zasugerowano mi wrzody, jednak po wykonaniu dwóch testów (oba w innych terminach odpowiadających bólowi), nie wskazały one wrzodów. Wyniki badań krwi, moczu są w normie, poza wiadomymi bakteriami związanymi z moja kamicą nerkową. Ktoś ostatnio zasugerował mi, że może to być przepuklina rozworu przełykowego. Moje objawy, to przede wszystkim: -uczucie ciągłego głodu, -ból w okolicach lewej strony pod żebrami i dołu serca (taki, jakby ktoś mnie ścisnął i z każdym ruchem boli), -ciągłe odbijanie, -chęć picia, -obrzydzenie do jedzenia (w ciągu 5 dni średnio dziennie mogę wypić 2 łyżki zupy, a z drugiego dania pół ziemniaka), -jednorazowo wymioty i biegunka. Ból jest okropny. Od 5 dni nie mogę spać, jeść, chodzić. Gdy stoję, nie daję rady wyprostować pleców. Jak leżę, to muszę tak, by ugniatać bolącą stronę. Czy to może być ta przepuklina? Potrzebne jest wykonanie gastroskopii? Jak poradzić sobie z bólem???!!!