Jak schudnąć?

napisał/a: pisiula 2010-03-03 21:05
witam ja również mam problem z wagą...

w lipcu skończę 20 lat.
mam 170cm wzrostu
ważę 81.5kg
i mam 35.8% tkanki tłuszczowej
no i w biodrach 104cm.

przerażające wyniki badań 2 dni temu...
pomóżcie mi z jakaś dieta i ćwiczeniami w miare możliwości w domu...
studiuje dziennie zajecia mam porozżucane po całym dniu nie jem zbytnio regularnie i nie zawsze to jest "ciepła zupa"...
proszę o pomoc jestem straznie załamana wynikami:(
napisał/a: misiaczek321 2010-03-05 14:01
Witam!
Mam problem z wagą. Zaczęlam sie odchudzac jakies 2 tygodnie temu, ale tak dosyc drastycznie- same owoce tak z dnia na dzień. Lecz nie sprawia mi to problemu- nie czuję glodu. więc waga spadla o 4-5kg, ale teraz od paru dni stoi w miejscu- nic nie spada. A tak średnio co 2 dni widzialm mniej na wadze. I teraz nic dalej tylko owoce... a waga ani rusz... Co teraz zacząć cos jesć zeby organizm mial co spalac, czy czekac dalej na efekty? Dodam ze piję 2 kawy dziennie moze to problem...? Z gory dziękuję za odpowiedzi!
napisał/a: jolusia13 2010-03-07 08:49
Witam!
Ja całkiem dobrze znoszę dietę protal chudnę po woli i nie chodzę głodna.
Wiele cennych informacji znajdziecie w książkach Pierre Dukana"Nie potrafię schudnąć".
Pozdrawiam serdecznie.
napisał/a: moni61 2010-03-18 16:54
Witam mam problem chciałabym schudnać chociaż z 6kg waże 61kg a wzrostu amm 160 i lat 23 czuję się źle z tą wagą , mam szerokie biodra i troche tłuszczyku na brzuchu , jak mogę szybko schudnąć, mam siedzącą pracę
napisał/a: paula9196 2010-03-18 19:50
witam . ma problem chcialabym schudnac 6,5 kg waze 61,5 kg mam 171cm wzrostu i brzydkie grube lydki? co zrobic ?
napisał/a: truskawka30 2010-03-18 21:28
niestety z łydkami nic nie poradzisz, to same mięśnie :(
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-03-19 09:08
Dziewczyny poczytajcie trochę zanim zadacie pytanie. Nikt tutaj nie radzi na podstawie szklanej kuli.
napisał/a: wikam2 2010-03-19 09:29
moni6 napisal(a):Witam mam problem chciałabym schudnać chociaż z 6kg waże 61kg a wzrostu amm 160 i lat 23 czuję się źle z tą wagą , mam szerokie biodra i troche tłuszczyku na brzuchu , jak mogę szybko schudnąć, mam siedzącą pracę



W Twoim przypadku to musi być bardzo racjonalna dieta bo jesli dobrze rozumiem to Ty chcesz zajść w ciążę, nie?
napisał/a: asia1211 2010-03-29 12:27
Cześć wszystkim sama ma ten sam poblem jak wszyscy, ale znalazłam sposób żeby schudnąć stosuje diete 1200 kalorii i powiem wam ze od drugiego kwiernia schudłam 7 kilo, myśl,że to dużo jeszcze bym chciała 8 i będe w pełni szcześliwa przyznam że po 2 ciąży ważyłam 75 kilo i mam 170cm wzrostu próbowałamróżnych metod aż znalazłam, do tego ćwicze po 40 minut na steperze i raz w tygodniu jem coś słodkiego,ale naprawde warto,jeżeli ktoś chce żebym podałamu przykładowy jadłospis taki jak ja mam to piszcie chętnie się podziele.
napisał/a: Ewela23 2010-03-29 13:10
Witam to ja poproszę:) moze sie przyda i skorzystam moje odchudzanie wyglada troszkę inaczej ograniczenie słodyczy:)całokowite więcej owoców warzyw ni i poprostu mniej jeśc ale częsciej i ruch ruch samo zdrowie :) na początek drobne ćwiczonka nie przemęczać sie bo to zniecheca :) trzeba przyzwyczaić ciało do wysiłku stosuje taki tryb zycia tydzień i powiem wam że lepiej sie czuje:)ogólnie fizycznie i psychicznie i zachęcam wszystkich :)pozdrawiam
napisał/a: madzia2526 2010-04-27 11:08
Witam. Mam pytanie do djfafa. Czy dieta oparta tylko na białkach jest zdrowa przy stosowaniu przez np 2 tyg. Otóż jestem alergikiem ( alergia wziewna, kontaktowa, pokarmowa) . Chodzi właśnie o pokarmy. Co sezon uczula mnie coś nowego np. jabłko, biała herbata, pomidory....Moja skóra wygląda strasznie.Nie jestem w stanie dowiedzieć się co nowego właśnie mnie uczuliło. Chcę zastosować diete elimniacyjną opatrą głównie na produktach które dobrze znoszę, czyli np białe mięso, ryby, jajka trochę nabiału( z warzywami i owocami jest problem bo chyba coś z tej grupy mnie uczula). Węglowodany mocno ograniczam bo się odchudzam. Co Pan na to: czy taka dieta jest zdrowa przy zastosowaniu przez dłuzszy czas?
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-04-27 11:17
Sam Atkins uwazał że nie jest ona zdrowa i nie dla każdego, więc co ja mogę.
A tak poważnie, oczywiście stosowana przez krótki okres nie powinna zaszkodzić, a wyraźna poprawa w spadku wagi powinna być.
Wiesz kwestia ilę chcesz schudnąć, no i mało napisałaś o sobie aby Ci konkretnie coś doradzić.
ps. I bez Pan proszę :)