Pociążowe odchudzanie i walka z cellulitem

napisał/a: frania4 2007-04-10 18:54
Ahoj,
rozpoczynam walkę z moim ciałem, dziecko już dawno odstawione od piersi, chodzi, biega więc czas zająć się sobą:) Z odchudzaniem dam sobie radę, ale co zrobić z moją puppą? Cellulit wykwitł nim rzęsa wodna na zaniedbanym jeziorze hi hi, a tak serio to macie jakieś sprawdzone metody, środki.
napisał/a: Meszek 2007-04-13 10:22
O odchudzaniu i cellulicie była już mowa: http://commed.pl/topics33/cellulit-vt2268.htm

W tym temacie znajdziesz interesujące Cię sugestie dotyczące odchudzania i walki z wrogiem każdej kobiety - pseudonim cellulit.


Pozdrawiam
Jakub Bartosik
napisał/a: RICHKID 2007-07-25 23:48
frania napisal(a):Ahoj,
rozpoczynam walkę z moim ciałem, dziecko już dawno odstawione od piersi, chodzi, biega więc czas zająć się sobą:) Z odchudzaniem dam sobie radę, ale co zrobić z moją puppą? Cellulit wykwitł nim rzęsa wodna na zaniedbanym jeziorze hi hi, a tak serio to macie jakieś sprawdzone metody, środki.



Stan skóry jest odbiciem jelit, niestety ale musi Pani na początku doprowadzić jelita które zostały nadwyrężone podczas ciąży. Żadne farmakologiczne środki do dzisiejszego dnia nie dały długofalowych efektów. Owszem na krótki czas tak ale postęp skórny wraca prędzej czy później.
Nawiasem pisząc - jest mnóstwo informacji na ten temat ale prawdę mówiąc żadna z tych rad nie jest adekwatna do tego co się mówiło i mówi. To jest tylko i niestety b. dobry chwyt marketingowy. Jeśli hormony przepiszą lekarze a potem Authyrox co jest w kolejności to jest standardowa procedura nabijania sobie pieniędzy.
Jako specjalista badań biochemicznych widzę bardzo często głowy medycyny różnych specjalizacji jakie błędy bestialskie robią... Może być Pani spokojna i jeśli zgodzi się na takie rozwiązania to proszę potem zaobserwować np. bóle stawów, burczenie w jelitach i żołądku, drętwienie kończyn, swędzenie skóry, częste zmiany nastrojów, wzmożona ochota na słodkie, częsty głód itd...

Pozdrawiam