Pocenie się w nadmiarze, etc.

napisał/a: NitrOneT 2014-05-21 13:25
Witam.

Od paru lat (8-9) dokucza mi nadmierne pocenie się ... całego ciała. Problem stopniowo przez ten okres narasta, w tym roku oprócz obfitego pocenia się całego ciała doszło pocenie się z tyłu głowy do tego stopnia że czasami myślę że pada deszcz ... a to po prostu krople potu z tyłu głowy kapią mi na szyję ... Oczywiście odwiedziłem już rzeszę lekarzy, ale oprócz spychania sprawy od Siebie na nic więcej nie trafiono. I tak odwiedziłem już Kardiologa (Wszystko Ok), Gastrologa (Refluks Żołądkowo-przełykowy), 2x Dermatologów (Wszystko OK, oprócz trądzika), Endokrynologa (TSH / FT3 / FT4 Norma - znaleziono guz w PP - biopsja za 2 miesiące), i nawet psychologa (Wszystko w normie), Neurologa (wszystko OK), Okulistę (Artefact na lewym oku). Nic więcej nie usłyszałem jak stwierdzenie, że taka jest moja uroda ... tyle, że "taka" uroda zaczęła się pojawiać stopniowo od 19 roku życia ... a mam 27. Czyli przez większość swojego życia nigdy nie miałem problemu z nadmierną potliwością - wręcz przeciwnie. Zawsze wydawało mi się że w ogóle się nie pociłem wcześniej.Wyniki badań robię regularnie, miej więcej co rok standardowe wyniki badań ... i w większości przypadków wszystko jest ok (norma) oprócz kilku wyjątków ...
1)Neutrofile (%) - które nigdy nie mieszą się w normie i wahają się od 60-75 (przy normie od 35-55) - OB zawsze w granicach 4-12 (norma od 10)
2)Bilirubina od 1,5 do 4 mg/dl (przy normie
napisał/a: elpolacco 2014-12-26 19:04
Znalazłeś przyczynę i rozwiązanie problemu?