POCENIE się

napisał/a: Nakata 2014-06-07 20:01
Witam pisze z problemem iż pocenie mnie już dręczy..
Idąc do sklepu i wracam jestem cały spocony.. na plecach i wiadomo pod pachami..

nie mówiąc już o treningu jestem najbardziej chyba spocony ze wszystkich osób..

Prosiłbym o pomoc
napisał/a: ~Anonymous 2014-06-07 21:01
Badania tarczycy były kiedykolwiek wykonane? TSH,Ft3,Ft4 i A-TPO? Warto od tego zacząć poszukiwanie. Pozdrawiam.
napisał/a: Nakata 2014-06-08 09:26
Badania tarczycy? pierwsze słyszę o takim czymś.
Co to ma tarczyca do pocenia bądź "TSH,Ft3,Ft4,A-TPO" ? czy badania mogę wykonać w przychodni ? czy są płatnę mogę o coś więcej info ?
napisał/a: ~Anonymous 2014-06-08 09:48
Ano rola hormonów :)TSH,Ft3,Ft4 i a-TPO-to badania jakie robimy. Zdaje się tylko TSH można zrobić ze skierowaniem,reszta płatna. Jeśli pobierają krew do badań w przychodni to na pewno :) Ceny nie znam ale cenniki podane w necie z różnych labor to około 100zł. Na początek jeśli naturalnie chcesz zrób tylko TSH,Ft3,Ft4 a później wklej wyniki w dział Endokrynologia :) Pozdrawiam.
napisał/a: asia401 2014-06-11 16:40
Też szukałam różnych sposobów na pocenie dłoni i stóp,wkońcu doczytałam się http://nadmierne-pocenie.pl/co ta metoda jonoforezy umie i w jaki sposób mażna ją zastosować .Jestem po3tygodniowym leczeniu a wyniki są fantastyczne jak tak dalej będzie ,że już nie będę się pocić to będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie
napisał/a: Nakata 2014-06-13 17:08
asia tylko,że te urządzenia kosztuja po 1.5 tysiaca złotych..
napisał/a: asia401 2014-06-16 12:45
Nakata napisal(a):asia tylko,że te urządzenia kosztuja po 1.5 tysiaca złotych..


Tak kosztuje.Tylko ,że ja już straciłam o wiele więcej pieniędzy za różne swoje eksperymenty,które i tak nie przyniosły żadnego rezultatu.Więc takim sposobem wyrzucałam pieniążki.No a teraz jak zaiwestowałam i widzę poprawę to nie jestem skłamana i wcale nie żałuję,bo wkońcu znalazłam sposób na pocenie.Powodzenia dla wszystkich którzy podejmią podobną decyzję
napisał/a: kaktus007 2014-06-20 20:43
ja kiedyś jak nie miałam problemów z tarczycą, to też się strasznie pociłam, a teraz jak mi doszła niedoczynność, to wcale mi to nie pomaga w tym problemie.
zaczęłam się pocić jak zaczęłam dojrzewać. męczyłam sięz tym lat 15. wiecznie pod pachami ogromne ogromne mokre plamy. nic nie dawały antyperspiranty, diety, mycie się na okrągło. doszło do tego, że ciągle chodziłam w czarnych ciuchach, bo na tym to tak nie widać plam z potu. przez przypadek odkryłam w aptece etiaxil. smaruje się tym człowiek na noc, a rano się to zmywa mydłem. na początku stosuje się to przez kilka dni pod rząd, a potem to już raz na 3-4 dni, albo nawet raz na tydzień. jest to dosyć drogie, ale jak kupuję w sieci gdzie jest dużo taniej.
napisał/a: asia401 2014-06-23 11:19
Nie wykluczam skuteczności etiaxilu,mnie niestety nie pomógł.Miałam po nim zaczerwienione pachy i bardzo mnie szczypały.Ja już naprawdę wypróbowałam wszystkiego .Dlatego chciałam tutaj poruszyć temat jonoforezy,być może ktoś podobnie jak ja jest bezradny i szuka pomocy .A to electro antyperspirant potrafi .Wyniki są już po paru procedurách.Powodzenia
napisał/a: kaktus007 2014-06-25 23:16
a jaki miałaś etiaxil - czerwony czy niebieski? ja używam niebieskiego, bo jest łagodniejszy. po czerwonym też mnie wysypało.
napisał/a: asia401 2014-06-26 10:10
Wypróbowałam już różne sposoby opanowania nadmiernej potliwości i nie trafiłeś na ten właściwy.Zaufałam najpierw niebieskiemu,potem wypróbowałam czerwony,a na koniec etiaxil plus do skóry wrażliwej.Nie pomogło . Z początku ochrona trwała kilka godzin a potem wysypka,świędznie,nie do wytrzymania.Dlatego zdecydowałam się na jonoforezę i narazie wszystko jest ok
napisał/a: nowiul 2014-06-26 17:40
Udaj się do lekarza w celu zbadania tarczycy. Jeżeli to nic nie wykaże to musisz sobie w aptece kupić specjalne preparaty blokujące potliwość.