Pocenie sie pod pachami

napisał/a: mlody932 2009-09-10 17:12
Jestem chlopcem !


Mam bardzo duzy problem, zancze od wieku mam 16 lat i od 2 lat b. poce sie pod pachami jak tlyko wyjde z domu. Wystarczy 5 min poza domem i wracam juz z ogromnymi plamami na bluzie. Rodzice mowili ze to okres dojrzewania dlatego takie cos sie dzieje ale czy to moze trwac az 2 lata ?? I sie jeszcze nie skonczylo;/?

Nie mam nadwagi wiec neiwiem dlaczego ten problem wystopil u mnie .

Prosze o jak najszybsza pomoc co najlepiej zorbic aby tego zapobiec wstyd mi jest w szkole bo jak dopiero co do niej wszedlem juz plamy sie pojawiaja;/

Z gory dzieki:)
napisał/a: viki71 2009-09-11 12:40
Może zacznij używać antyperspirantów.Jestem kobietą i miałam podobny problem.Metodą prób i blędów znalazłam dla siebie złoty środek w postaci sztyftu pod pachy.Mogę funkcjonować cały dzięn z nim.Muszę jedynie utrzymywać większą higienę(kąpiel1-2 razy dziennie) no i nie zawsze 1 bluzka starcza mi na dzień.Co do plam to zależy od materiału.Bluzki,w których pojawiają się widoczne plamy,odstawiam.Staraj się mieć ciuchy z naturalnych materiałów np.bawełny.
napisał/a: kamcia1 2009-09-18 19:27
Ja też miałam taki problem i te wstydliwe plamy pod pachami pomógł mi antyperspirant kupiony w aptece Antidral używam go od paru lat na poczatku stosowałam codziennie teraz wystarczy dwa razy w tygodniu a na codzień zwykły antyperspirant
napisał/a: Dalwina 2009-09-20 15:07
kamcia napisal(a):Ja też miałam taki problem i te wstydliwe plamy pod pachami pomógł mi antyperspirant kupiony w aptece Antidral używam go od paru lat na poczatku stosowałam codziennie teraz wystarczy dwa razy w tygodniu a na codzień zwykły antyperspirant

też to używam, uważam ,że nie ma nic lepszego ale stosuj to na noc po umyciu może trochę swędzieć ale przejdzie
napisał/a: wikam2 2009-10-01 12:50
A mi on nie pomaga.....:(
Nie no...dwa tygodnie działał...........
napisał/a: Lilcia 2009-10-01 18:45
wikam napisal(a):A mi on nie pomaga.....:(
Nie no...dwa tygodnie działał...........


Ja też używam ale raz na tydzień dwa mi wystarcza ...
O podobnym działaniu jest również nawet reklamowany Etiaxil ale on juz jest duzo droższy..
napisał/a: wikam2 2009-10-01 18:58
Wiem Lilciu bo pytałam o niego i akurat nie było.
Zastanawia mnie tylko czy jest sens go kupować bo działanie pewnie to samo co Antidral.
napisał/a: Lilcia 2009-10-01 19:45
wikam napisal(a):Wiem Lilciu bo pytałam o niego i akurat nie było.
Zastanawia mnie tylko czy jest sens go kupować bo działanie pewnie to samo co Antidral.


Poszukaj w necie i może porównaj jego skład...
Ale przypuszczam ze ma podobny wiec :(
Choc róznie to bywa...
napisał/a: ellena 2009-10-29 12:19
Antidral i Etiaxil może mają podobny skład, ale na pewno nie identyczny. Mnie Antidral nie pomógł w dodatku trzeba bardzo uważać bo odbarwia ubrania. Etiaxil jest droższy ale na duży problem z poceniem na pewno lepszy. Stosuję go co drugi dzień (oczywiście na noc) przez jakies trzy cztery dni, na dzień używam Rexony w sztyfcie, robię dwa, trzy tygodnie przerwy od Etiaxilu i powtórka znów co drugi dzień... mnie to wystarcza, a naprawdę mam duży problem z poceniem.
napisał/a: annas611 2009-10-30 13:11
Witam! Z tego co wiem to pocenie jest silnie powiazane z dojrzewaniem i burza hormonalna jaka ma wtedy miejsce w organizmie. Taka nadmierna potliwosc powinna sie skonczyc przed 20 rokiem zycia. Moj syn ma 15 lat i tez sie strasznie poci ale uzywa antyperspirantu i dba o higiene i nie jest zle, wiec nie zalamuj sie. Pozdrawiam
napisał/a: jaro94 2009-11-04 13:55
mam pytanie a jesli jestem alergikiem to moge uzywac go czy nie ?
a i jesli to pomorze i przestane sie pocic pod pachami bo tez mam z tym duzy problem to nie przejdzie mi to na nogi np ? ze wtedy beda nogi sie bardzo poci c?
napisał/a: klaudia2024 2009-11-08 12:03
Jestem dziewczyną ma 14 lat mam taki sam problem. Poce sie non stop. Używałam Etiaksilu pomógł mi na kilka tygodni teraz już nie działa. Jestem zdrowa nie mam nadwagi ani tarczycy.Zwykłe antyperspiranty nie działają i oczywiście dbam o higienę.Proszę pomóżcie mi...