Pobicie, uraz głowy i połączone z nim zawroty głowy

napisał/a: TheMoonsMilk 2015-06-22 06:57
WItam wszystkich serdecznie.

7 dni temu zostałem pobity - sprawa zakończyła się uderzeniem mnie w głowę krótką (zapewne drewnianą) pałką, w okolice prawej skroni/czoła. Straciłem bardzo dużo kriw, ale okazało się, ze jest to jedynie rana szarpana (czaszka została nienaruszona) i po założeniu szwów i wszystkich niezbędnych badaniach (tomografia, RTG) po kilka ledwie godzinach zostałem wypyisany do domu.

Przez pierwsze dwa dni kładąc się lub wstając pojawiły się delikatne zawroty głowy (bez nudności, apetyt miałem świetny przez cały tydzień). Od kilku dni spokojnie chodzę, czytam, oglądam telwizję - nie pojawia się żaden ból i funkcjonuję normalnie NATOMIAST zaniepokoiło mnie, że w momencie odchylenia głowy, bądź położenia się spać następuje bardzo krótki moment zawrotów (około sekundy), natomiast jest on o wiele bardziej zintensyfikowany. Mogę to porównać chyba jedynie zmiany ciśnienia w trakcie lotu samolotem, gdy ten zmienia wysokość. Tak jak napisałem - jest to krótsze niż wcześniej, ale zdecydowanie mocniejsze i nie ukrywam, że mocno się przestraszyłem (mimo, że po sekundzie "ataku" normalnie zasypiam i budze się po sześciu, siedmiu godzinach). Czy muszę się czym ś martwić? Po szybkiej konsultacji z lekarzem na pogotwiu (rozmowa telefoniczna odradził wzywania karetki, bo może być to związane z utratą krwi właśnie, którą organizm powoli "nadrabia - zażywam min żelazo), ale to było już kilka dni temu i wciąż coś się dzieje.

Prosiłbym o jakąś konkretną poradę w tej kwestii, to w końcu o mózg się rozchodzi..