Po Rzuceniu Papierosów

napisał/a: mkulas 2011-02-08 10:10
Witam.

Mam 20 lat
Od miesiaca nie pije alkoholu.
Od tygodnia nie pale, po przeczytaniu ksiazki allena carra.

Nie czuje sie z tym źle, że nie pale tylko nie mogę się na niczym skupić.
Wiem, że papierosy pogłebiają pustkę w głowie i jest na odwrót.
W tchawicy czuje jakbym się nawdychał jakiś spalin.

Prosze o szybką odpowiedz, ponieważ mam niedługo egzamin z algebry i nie mogę się skupić na nauce.
Jeszcze tydzień temu potrafiłem rozwiązać zawwansowane zadania.
A teraz jak zaczynam to połowy zadania nie pamiętam i nie dociera do mojej głowy to co czytam.
napisał/a: MajaII9mc 2011-02-08 10:48
Kochanienki tydzień to bardzo malutko, dopiero po trzech miesiącach zaczniesz się przyzwyczajać do nowej sytuacji. Ja nie palę trzeci rok a z tego co pamiętam bardzo pomagały mi gumy te na rzucanie palenia tak bardziej dla psychiki :) Jedyne co mogę Cię pocieszyć że to minie i będzie coraz lepiej a dla zdrowia warto. Cierpliwości i wytrwałości życzę!
napisał/a: ~Anonymous 2011-02-20 16:51
Jest na commed wątek poświęcony skutkom ubocznym rzucenia.

http://commed.pl/rzucanie-palenia-skutki-uboczne-vt27481.html

Polecam lekturę.
napisał/a: tomakeo 2011-03-30 21:43
Ja powiem tak, jeśli byś usłyszał diagnozę, że musisz natychmiast rzucić palenie bo zagraża to twojemu życiu to zupełnie inaczej byś odczuwał brak artykułów tytoniowych. Nie palę 8 dni od usłyszenia diagnozy i czuję się nadzwyczaj dobrze. Co prawda mam kołatania i mocne bicia serca, ale nie przeszkadza mi to ani trochę. Dodam, że moim wspomagaczem są znajomi. Dziwnie to zabrzmi ale znajomi palący. Stojąc z nimi i patrząc jak oni palą jakoś podbudowuję się. Zauważyłem, a może lepiej zabrzmi poczułem jak te fajki śmierdzą i teraz mam obrzydzenie do nich. U mnie w rodzinie palą prawie wszyscy i nawet w domu jak jestem i mam na wyciągnięcie ręki papierosy to nawet o tym nie myślę. Co prawda przez pierwsze 2 dni byłem rozbity. Zawsze jak wstawałem rano to pierwsze co paliłem papierosa. Teraz jak wstanę rano nie myślę o niczym innym tylko o tym żeby zjeść dobre, pożywne i kaloryczne śniadanko :) Mam nadzieję, że w końcu przytyję bo mam sporą niedowagę. Aktualnie przybyło mi 1,5kg przez te 8 dni i przybywa dalej.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości ! :)
napisał/a: mkulas 2011-04-14 09:22
proszee usunac ten temat admini