po porodzie

napisał/a: dominika80 2006-08-09 14:19
Witam! Prawie 6 miesięcy temu urodziłam synka natomiast do tej pory nie mam miesiączki. Wciąż karmię dziecko piersią mniej więcej co 3 godziny. Robiłam już dwa testy ciążowe ale oba wyszły negatywne (było to jakis miesiąc i dwa m-ce temu). Mam za to problem z częstym oddawaniem moczu od kilku dni, silne bóle podbrzusza i od dwóch tygodni wypadają mi włosy... czy to może być ciąża? czy miesiączka może pojawiać się tak późno?
napisał/a: plb1985 2006-08-10 02:53
okres, po którym pojawia się miesiączka po porodzie to bardzo indywidualna sprawa... teoretycznie dopóki karmisz piersią, dopóty miesiączka może się nie pojawiać... a w rzeczywistości bywa różnie, bywa, że okres pojawia się dopiero po 9 miesiącach;

wypadanie włosów po urodzeniu zdarza się często, choć troszke późno u Ciebie...
a swoją drogą do ginekologa możesz pójść, choćby po to, żeby wykluczyć ciążę,a szczególnie eweltualność pozamaciczną
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 17:31
plb1985 napisal(a):okres, po którym pojawia się miesiączka po porodzie to bardzo indywidualna sprawa... teoretycznie dopóki karmisz piersią, dopóty miesiączka może się nie pojawiać... a w rzeczywistości bywa różnie, bywa, że okres pojawia się dopiero po 9 miesiącach;

wypadanie włosów po urodzeniu zdarza się często, choć troszke późno u Ciebie...
a swoją drogą do ginekologa możesz pójść, choćby po to, żeby wykluczyć ciążę,a szczególnie eweltualność pozamaciczną

popieram ps. pieknie karmisz brawo