PO OPERACJI POLIPÓW NOSA I ZATOK

napisał/a: 7dd 2009-11-17 11:32
Mam następujący problem. Po długotrwałym stanie zapalnym zatok we wrześniu 2009r. przebyłem operację usuwania polipów nosa i zatok metodą endoskopową. Po operacji w ciągu tygodnia odzyskałem węch. Korzystałem oczywiście z kilku wizyt kontrolnych w szpitalu. Przez miesiąc było wszystko ok. Żadnych oznak choroby. Po miesiącu zauważyłem że tracę ponownie zmysł węchu pomimo drożnego nosa a na tylnej ścianie gardła ponownie pojawiła się spływająca wydzielina. Odwiedzałem laryngologa, zalecił mi najpierw przez 2 tyg. Bactrim, Cirrus, Sinupret i Rutocal C, a po tej kuracji leki antyalergiczne: Zyrtec, Sinupret i krople do nosa Filxonase. Jak już pisałem nos mam drożny wiec w grę wchodzi pewnie zapalenie zatok przynosowych. Pomimo tych zabiegów sytuacja nie poprawiła się a węchu nadal nie odzyskałem. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co dalej mogę z tym zrobić? Czy już na zawsze jestem skazany na życie bez świata zapachów?
napisał/a: 7dd 2009-11-17 13:11
Czy ktoś miał może podobne doświadczenia? Liczę na szczere rady a szczególnie lekarzy specjalistów.