Plytki oddech i wrażenie bicia serca w gardle.

napisał/a: Caroline1998 2013-02-21 13:39
Witam,
nie mam na nic sily, ciezko mi sie oddycha, czuje takie jakby pulsowanie w gardle. Moje serce raz bije szybciej raz jakby wolniej.

Z góry dziekuie za odpowiedzi jakie byc moze sie pojawia.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-02-21 14:26
Jakieś badania były robione ?
Jeśli nie to na dobry początek należało by zbadać cholesterol , morfologie 5 , potas , magnez , sód, tsh, kortyzol.
Mierzyłaś sobie ciśnienie jakie zwykle masz oraz jaki puls ?
Przydało by się badania echo serca oraz ekg.
Na dziś jedynie mogę Ci polecić Koenzym Q10 w dawce 100 mg dziennie , Magnez 260 mg, czosnek oraz Omegę 3 w dawce minimum 3000 mg dziennie .... o ile jest to na tle cholesterolu lub lekkiej nerwicy to z czasem powinno być lepiej.
Pozdrawiam.
napisał/a: kasia2377 2013-03-10 11:39
też mam ostatnio często takie uczucie pulsowania w krtani, u mnie jest tak że przez kilka sekund czuję takie silne uderzenia serca, ale mam wrażenie że bije ono wolniej i muszę wziąć kilka bardzo głębokich oddechów, wtedy czuję własnie to bicie serca w krtani i takie uderzenie gorąca oblewające moją twarz, trwa to kilka do kilkunastu sekund i potem jest ok, ale niepokoi mnie to że powtarza się to coraz częściej. Mam 32 lata, mój tata w wieku 39 lat zmarł na zawał. Po raz pierwszy ok 2 m-ce temu zbadałam sobie cholesterol i mam za wysoki poziom trójglicerydów. Czasem w nocy budzę się bo serce mi szybko bije jakbym się czymś zdenerwowała. Od dłuższego czasu jestem bardzo nerwowa, rozdrażniona, szybko się irytuję. Dodam jeszcze że ok. miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i mniej więcej od tego czasu mam te problemy z serce, nie wiem czy to ma jakiś związek