Płyn do higieny intymnej u dziecka

napisał/a: stanber25 2010-07-03 11:25
Witam.Mam pytanie dotyczące mojej córeczki.Ma ona 4 latka i często podczas mycia okolic intymnych z użyciem mydła uskarża się na ból, pieczenie.Mam pytanie: czy skoro mydło podrażnia jej narządy to czy można by zastąpić je płynem do higieny intymnej dla dorosłych czy jest jakiś inny sposób w który można dobrze i bezpiecznie ją pielęgnować? Dziękuję i pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2010-07-03 11:49
Bron Boze, plyny do higieny intymnej dla doroslych! Gdzies czytalam, ze sa specjalne zele dla dzieci, ale nic nie wiem na ten temat, mysle, ze mydlo i woda sa najlepsze, mozna uzyc mydla bez zapachu i koloru (hypoalergicznego).
napisał/a: Grystan 2010-07-03 14:23
Jest dostępny na rynku np. GYNTIMA DZIECIĘCY ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ zalecany od 3 roku życia. W moim przypadku zwykle u córki stosowany był w takich przypadkach Clotrimazol w kremie, który sprawdzał się dość dobrze.
Grzech
napisał/a: Grzech 2010-07-06 08:12
stanber25 napisal(a):Witam.Mam pytanie dotyczące mojej córeczki.Ma ona 4 latka i często podczas mycia okolic intymnych z użyciem mydła uskarża się na ból, pieczenie.Mam pytanie: czy skoro mydło podrażnia jej narządy to czy można by zastąpić je płynem do higieny intymnej dla dorosłych czy jest jakiś inny sposób w który można dobrze i bezpiecznie ją pielęgnować? Dziękuję i pozdrawiam

Żadnych płynów dla dorosłych. Zwykłe mydło bambino. Możesz też kupić płyn do kapieli Oilatum , Oilan albo Mustella. Ta pierwsza jest bardzo dobra. Nie podrażnia , jest bez zapachu. Myj córkę po każdym załatwianiu. Jak zastosujesz którys z tych kosmetyków nie musisz juz używac żadnych kremów i balsamów.