Plecy, w jeden dzień mega krzywsze

napisał/a: benio1994 2011-05-20 11:41
Witam, mam 17 lat około 1,70 wzrostu i około 60kg wagi. Od zawsze miałem problem postawą, od zawsze miałem krzywy kręgosłup, byłem nawet w sanatorium za bajtla, płakałem za mamusią i wróciłem po tygodniu :) No ale do rzeczy... Więc ostatnio bardzo dużo grałem w piłkę, gram na pozycji bramkarz, także jestem narażony na różne upadki na ziemie itd. Po ostatnim boisku, poszedłem do wanny, przy wychodzenia nagle zaczęło mnie coś piekielnie boleć w plecach, później w lustrze zobaczyłem że jedną łopatkę mam bardzo mocno skrzywioną, i żebra wygladają tak " / " takie krzywe. Nigdy nie miałem, aż tak krzywej postawy. Poszedłem do mojego lekarza, skierował mnie do ortopedy chyba, no i termin jest dopiero na 21 lipca... Więc spróbowaliśmy z rodzicami iść na izbę przyjęć w normalnym szpitalu, tam nas skierowali do normalnego lekarza który nie wiedział jak się podpisać, no i "zbadał mnie" powiedział że niemożliwe że w jednym dniu tak mi się skrzywił kręgosłup... Moja mama się z nim kłóciła, że Syn nigdy tak nie wyglądał, no to powiedział skoro podważa Pani moje kompetencje to proszę jechać do Gliwic ;D Pojechaliśmy, zrobili mi prześwietlenie, złamanego kręgosłupa nie mam, nic nie wygląda groźnie oprócz tego że moje plecy wyglądają jak u babci 90lat+. Przepisali mi tabletki na rozkurcz mięśni "Mydocalm Forte 150mg" Zażywam to, ale ja przez 2 dni na razie poprawy niema. I moje pytanie brzmi "Kiedy mi sie wyprostują plecy, ile to będzie trwało, czy będę mógł dalej grac w piłkę"

PS. PRZEPRASZAM ŻE SIĘ ROZPISAŁEM...;/
napisał/a: motti 2011-05-20 18:02
Czyli dzień wcześniej patrzyłeś na plecy i były prościuteńkie?
napisał/a: benio1994 2011-05-21 15:22
Powiem tak, łopatki zawsze miałem krzywe, ale żeby to zobaczyć było trzeba się dokładnie przypatrzeć...
napisał/a: motti 2011-05-21 23:43
benio1994 napisal(a):Powiem tak, łopatki zawsze miałem krzywe, ale żeby to zobaczyć było trzeba się dokładnie przypatrzeć...


Sam widzisz, plecy nie mogą ot tak się skrzywić z dnia na dzień. Po prostu pewnie nie zwracaliście na to w ostatnim czasie uwagi.
napisał/a: benio1994 2011-05-22 03:56
Motti... Ja Ciebie proszę, nie wiedziałeś mnie to nie mów. Wszyscy znajomi, rodzina zobaczyli mnie w tym dniu "Matko Święta co Ci się stało" Nigdy nie byłem taki krzywy. Myślisz że ja nie mam lustra w domu?
napisał/a: motti 2011-05-22 12:43
Jeśli tak jest, to faktycznie, zapiszesz się w annałach historii medycyny.