PLASTYKA BRZUCHA PO CIĄŻY

napisał/a: kasik15 2012-08-12 17:20
Witam,
Po trzeciej ciąży mój brzuch wygląda tragicznie. Masaże, ćwiczenia, dieta i wszytkie inne cudowtworcze wynalazki nie pomogly.
Zdecydowana jestem na operacje plastyczna.
Czy moglabym prosić o rady i porady z tego zakresu?
Czy znacie Panie specjaliste, klinike prywatną, ktora zajmuje sie tym w godny polecenia sposob?
kasik
napisał/a: aaggaa3 2012-08-14 19:06
hej popytaj na stronce beautywpolsce.com
ja po wypadku też tam zaglądałam zanim zdecydowałam się na operację (z tym, że u mnie sprawa dotyczyła innej części ciała :P )

pozdrawiam!
napisał/a: ania1kl 2012-12-08 19:01
Witam.Jetem mamą dwóch małych rozrabiaków.Po dwóch ciążach mój brzuch, mimo iż dużo ćwiczyłam i stosowałam różnego rodzaju kremy i takie tam różne specyfiki, które miały mi pomóc w odzyskaniu pożądanego wyglądu,nadal wyglądał okropnie i pozostawiał wiele do życzenia. Po zasięgnięciu opini zdecydowałam się w końcu na plastykę brzucha w klinice Medycyna Urody w Warszawie[*]http://www.medycynaurody.pl[*]gdzie pracują sami profesjonaliści którzy otoczyli mnie opieką na najwyższym poziomie.Jestem już po operacji i cieszę się teraz swoim pięknym nowym brzuszkiem.
Gorąco polecam tą klinikę.
napisał/a: Jagusia1 2014-09-22 20:05
A ja chcę odnowić temat. Chciałabym poddac sie operacji plastyki powłok brzusznych. 3 cesarki, zwisająca fałda powyżej blizny, mega rozstępy .Nie można na to patrzec. Chcę się zoperować w Łodzi ( bo tu mieszkam) i mamy tu kilku chirurgów któych rozwazam. Najbardziej chyba jestem za dr Dorotą Żukowską ( czytałam pozytywne opinie o tej p.doktor ale o innych zabiegach)
Czy ktoś robił u niej plastykę powłok? I czy moze wiecie czy chora watroba nie jest przeciwskazaniem?
napisał/a: ala.W 2014-11-08 12:50
U mnie największym problemem była blizna po cesarce, przez która przewieszała się wiotka skóra. Operacje miałam w AMC w Szczecinie. Wygląda to tak: rano przyjeżdżasz do kliniki, po południu operacja, znieczulenie w kręgosłup, po operacji zostajesz na sali pooperacyjnej pod ciągłą obserwacją. Następne 2 dni są całkiem normalne... zmiany opatrunku, kontrole i masaże. Można umówić się na codzienne masaże nawet po wyjściu z kliniki - polecam. Po tygodniu przychodzisz na zdjęcie szwów.
napisał/a: ancianka 2015-04-27 01:20
W kwestii dobrego chirurga i zabiegu plastyki powłok brzusznych polecam Wam Dr Dorotę żukowską z Białegostoku.Ja u niej rok temu wykonywałam zabieg , fakt bolało, upłakałam się , wycierpiałam swoje a le kochane warto było dla takiego efektu
napisał/a: galiaszka 2016-08-02 23:48
annato , powiedz a jak długo się brzuch goił?Bardzo boli ta plastyka? ile dochodziłaś do siebie? znam dr Żukowską bo operowąłam u niej uszy ale wiesz w tej klinice łódzkiej. Teraz może i bm się na brzuch zdecydowała bo wygląda tragicznie. Doskonale cię rozumiem :(