Plamy na ciele

napisał/a: julianHH 2015-04-24 15:00
Witam, mam zapytanko czym są spowodowane takie wychodzące plamy na ciele ?? na przedramiu i na klatce piersiowej ??
napisał/a: piotrosiama 2015-04-24 19:42
A może podasz więcej info : piecze, swędzi, od kiedy masz te plamy, czy cały czas, coś nowego w pożywieniu, ubraniu, nowy proszek czy płyn do prania/płukania, byłeś u dermatologa, czy coś stosowałeś itp
napisał/a: julianHH 2015-04-24 23:19
Po pierwsze przepraszam pomyliłem działy :)

Ogólnie to mam to od roku, i co jakiś czas wychodzi znika, jeden krem mi pomaga na to Triderm 2 dni posmaruje i przechodzi, ale chcę znać właśnie od czego to może wybijać mi, jem wszystko praktycznie kiedyś jak byłem chłopcem 10-12 lat miałem testy alergiczne wykryło alergie na kucz i siersc psa, tak w ogole to od dzieciństwa byłem alergikiem teraz wcale praktycznie nie mam żadnych objawów tylko właśnie te plamy. Mam 22 lata. Nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z żołądkiem/jelitami może bo od 6 miesięcy mam problemy gastryczne i podejrzewam grzybice jelit... ale tez do końca nie mam takich objawów.. Pozdrawiam
napisał/a: piotrosiama 2015-04-25 00:43
Pewne rzeczy nasunęły mi m.inn. podejrzenie grzybicy lub alergię. Od spraw gastrycznych są inni więc przejrzyj dział gastro.
napisał/a: piotrosiama 2015-04-25 10:54
Tak przy okazji Twoich podejrzeń o grzybicę jelit - robiłeś posiew kału i wymaz z jamy ustnej w kierunku drożdżaków ?
napisał/a: julianHH 2015-04-27 09:50
Nie robiłem posiewu kału, na dniach na pewno zrobię.
Wymaz z jamy ustnej robiłem w kierunku grzybów, wyhodowano florę fizjologiczną.
Robiłem parę miesięcy temu Gastroskopie wykryto łagodne zapalenie żołądka, poleczyłem trochę się controlocem i także wykryto bakterie HP. Leczyłem 2 antybiotykami i właśnie Controlocem. Nie wiem jak teraz jest, czy bakteria nadal jest w organiźmie, stolec oddaje ok, co dwa dni, nie raz z odrobiną śluzu, język mam na przemian raz normalny a raz bardzo mocno zajęty tak jakby twarogiem. Co chwila przełykam pełno flegmy i to od jakiegoś czasu... Pozdrawiam.
napisał/a: piotrosiama 2015-04-27 22:25
Tej wydzieliny /flegmy/ nie połykaj a odpluwaj - najwyższa pora zabrać się szybko za siebie, ale nie poprzez internet.